Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Budyń & Chango - koncert

Budyń & Chango - koncert
 
Są głównie znani z kolaboracji muzycznych wraz z Mikołajem Trzaską. Gościnnie występowali, między innymi na Festiwalu Montreux Jazz i Festiwalu Memphis Blues.
gdzie?Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
kiedy?23 października 2017 od 21:30
za ile?20 zł

Festiwal Conrada zawiera w swoim programie także muzyczny akcent. Jako finał dnia pierwszego Festiwalu mamy dla Państwa koncert Jacka Szymkiewicza „Budynia”, który jest multiinstrumentalistą oraz wokalistą formacji Babu Król oraz Pogodno, z grupą Chango. O twórczym procesie Jacek Szymkiewicz twierdzi, że używa on takiego samego mechanizmu jakiego używa również neuroza. Ludzie w pewnej chwili nie wiedzą czemu "coś" przez nich przemawia. Może właśnie dlatego starożytni nadawali człowiekowi opiekunów, którzy zostawiali nazwani demonami. Jednak nie byli oni diabelskimi sługami ciemności, ale ich pośrednikami.

Tak więc stany osobowości, jak niepokój oraz rozchwianie, są czymś co ludzie znają od wieków, którzy pracują przy wywołaniu estetycznych wrażeń. Często jednak człowiek ten może pomylić talent z psychicznymi zaburzeniami. Wówczas łatwo może popaść w kłopoty, które wynikają z nierozpoznania tych diametralnie odmiennych stanów. Ci ludzie są jednocześnie oraz ich praca nieocenionymi pomocnikami przy oswojeniu tych najmroczniejszych zakątków naszych dusz. Gdy integrujemy z codziennością nasze ukrywane skłonności oraz przy odkrywaniu, które są naszą częścią, zaś których ujawnienie zapewni nam szczęście), które są nieustającym wyciem, wypieranym przez mózg wspomnieniem wydarzenia traumatycznego. Właśnie dlatego sztuka jest koniecznym do szczęścia warunkiem. Został przygotowany na ten festiwal specjalny repertuar, poświęcony w całości pracy z demonami talentów.

Jacek "Budyń" Szymkiewicz jest liderem, a także założycielem formacji Pogodno, połowa grupy Babu Król, który jest współtworzony z Piotrem "Bajzlem" Piaseckim, tekściarz (miedzy innymi: Katarzyna Nosowska, Reni Jusis, Monika Brodka), kompozytor, tworzy również muzykę do przedstawień teatralnych oraz filmów, na przykład: ustępu III cz. "Dziadów" - Polski Teatr, Wrocław, w reżyserii Michała Zadary; "Zbójcy" Narodowy Teatr, Warszawa, w reżyserii Michała Zadary; "Jeż Jerzy" - animowany film na podstawie znanego komiksu; performer i autor książki, pt.: "Grawer".

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Formacja Chango to instrumentalny oraz improwizujący kwartet. Trzymają się wręcz uparcie brzmień analogowych. Są głównie znani z kolaboracji muzycznych wraz z Mikołajem Trzaską. Gościnnie występowali, między innymi na Festiwalu Montreux Jazz i Festiwalu Memphis Blues.

Na koncert zapraszamy zatem już 23-go października 2017 roku, do krakowskiego Zet Pe Te, znajdującego się przy ulicy Dolnych Młynów 10. Imprezę rozpoczniemy o godzinie 21:30, zaś wstęp na nią kosztuje 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl