Budka Suflera 45 lat „Powrót do korzeni”! - koncert

Budka Suflera 45 lat „Powrót do korzeni”! - koncert
Trasa koncertowa zapowiadająca ich powrót na muzyczną scenę to z całą pewnością jedno z większych wydarzeń muzycznych tego roku dla fanów grupy
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
11 października 2019 od 19:00
Za ile?
59 zł

Legendarny zespół Budka Suflera wraca na scenę muzyczną razem z jesienną koncertową trasą: „Powrót do korzeni”! 45 lat. Odwiedzą siedem miast w Polsce, na największych salach koncertowych, a zobaczy i usłyszy to więcej niż sto tysięcy fanów formacji. Najlepsza forma do świętowania czterdziesto-pięciolecia artystycznej pracy Budki Suflera. Cztery dekady po same brzegi wypełnione hitami zespołu. Stosy nagród, niezliczone przeboje na listach przebojów, piętnaście albumów studyjnych oraz koncerty liczone w tysiącach, odbywane na całej kuli ziemskiej. Bilans kariery Budki Suflera jest imponujący dla każdego. Trasa koncertowa zapowiadająca ich powrót na muzyczną scenę to z całą pewnością jedno z większych wydarzeń muzycznych tego roku dla fanów grupy, ale również dla tych z Was, którzy kiedykolwiek zanucili piosenki jednego z bardziej utytułowanych polskich zespołów.

W trakcie koncertów można będzie usłyszeć największe hity, przy jakich dorastały następne pokolenia polskie. Dzięki piosenkom: „Sen o dolinie”, czy „Cień wielkiej góry” wspomnieniami przeniesiemy się aż cztery dekady do tyłu, do czasów kiedy formacja rozpoczynała muzyczną karierę. Wybrzmią również hity pochodzące z lat osiemdziesiątych, jak między innymi: „Za ostatni grosz” oraz „Nigdy nie wierz kobiecie”, czy wykonywane przez Felicjana Andrzejczaka: „Jolka, Jolka pamiętasz” i „Noc komety”. Nie mogłoby także zabraknąć przebojów zespołu z dziewięćdziesiątych lat, jak: „Takie tango” oraz „Bal wszystkich świętych”, pochodzące ze sprzedanego w milionowym nakładzie albumu, pod tytułem: „Nic nie boli tak, jak życie”.

Formacja z okazji tak zacnego jubileuszu zaprosiła do udziału w swych koncertach znamienitych Gości specjalnych, jak między innymi: Izabelę Trojanowską („Wszystko czego dziś chcę”, czy „Tyle samo prawd ile kłamstw”, jak również Urszulę („Luz blues w niebie same dziury” i „Dmuchawce, latawce, wiatr”. To będzie świetna oraz pierwsza okazja, by na żywo usłyszeć Roberta Żarczyńskiego, który jest nowym wokalistą Budki Suflera, jak również gitarzystów: Piotra Bogutyna i Darka Bafeltowskiego. Na swych stałych stanowiskach zagrają natomiast Romuald Lipko, Mieczysław Jureck i Tomasz Zeliszewski.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 11-go października 2019 roku, w gdańskiej Ergo Arenie, przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl