Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Buddyjskie bajki ze stepów Mongolii i Tuwy - Stepowi Bracia

Buddyjskie bajki ze stepów Mongolii i Tuwy - Stepowi Bracia
 
Norbu pochodzi z Republiki Tuwa z Południowej Syberii. Jest samoukiem, bo jak sam uważa, śpiew jest naturalną częścią jego życia.
gdzie?Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie
Solec 24, 00-403 Warszawa
kiedy?2 lipca 2017 od 18:00
za ile?20 zł

Już 2 lipca 2017 roku mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w spotkaniu z pełną magii muzyką ze stepów Syberii a także z buddyjskimi mądrościami z bardzo dawnych czasów.

Spotkanie swoim występem uświetni duet o nazwie "Stepowi Bracia" w skład którego wchodzą: Aidys Norbu z Republiki Tuwa, trudniący się śpiewem gardłowym kgoomei, sygytem oraz khargyra a także instrumentami strunowymi- igill oraz doshpulur i druga część duetu- Jacek Marchwadzki z Polski- głos.

Norbu pochodzi z Republiki Tuwa z Południowej Syberii. Jest samoukiem, bo jak sam uważa, śpiew jest naturalną częścią jego życia. Przez cały 2009 rok Norbu dawał występy wraz z grupą o nazwie "Damarak". Później wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez rok (2011) podejmował się współpracy z Sacred Theatre Collective, biorąc udział w projekcie pod tytułem "Baśnie ludów ziemi". Norbu na co dzień jest pracownikiem Centrum Kultury w Kyzyłu, będącym stolicą Tuwy. Współpracuje z lokalnymi sławami folkowej sceny, takimi jak: Alash Ensemble czy Huun Huur Tu.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy już 2 lipca 2017 roku o godzinie 18:00 do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie! Bilet- 20zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl