Bryan Adams: "Shine A Light Tour" - koncert
Czternasta studyjna płyta w dorobku artysty poprzedzona jest przebojowym singlem, z piosenką tytułową: „Shine a Light”, której współautorem jest Ed Sheeran.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
21 czerwca 2019 od 20:00

Bryan Adams wystąpi przed Państwem już 21-go czerwca 2019 roku w gdańskiej Ergo Arenie, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, w granicach trasy koncertowej, pod nazwą: „Shine a light”, która promuje nową płytę Kanadyjczyka.

Wspaniała wiadomość dla polskich wiernych fanów Bryana Adamsa, mających ciągle w pamięci znakomity koncert artysty, który odbył się w stolicy, na Torwarze (maj, rok 2018), jak również występ w hali (granica Gdańska oraz Sopotu, rok 2015). Tego roku, w miesiącu czerwiec Adams dwa razy zawita w Polsce, aby tym razem występować, między innymi na Ergo Arenie Gdańsk.

Koncert promować będą nowy krążek Bryana Adamsa, którego premiera przypadła na 1-go marca. Czternasta studyjna płyta w dorobku artysty poprzedzona jest przebojowym singlem, z piosenką tytułową: „Shine a Light”, której współautorem jest Ed Sheeran. „That’s How Strong Our Love Is” śpiewana jest w duecie Adams&Jennifer Lopez. W ten sposób muzyk spełnił swe wieloletnie marzenie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W czasie kariery, która trwa od czterech dekad, artysta sprzedał więcej niż sześćdziesiąt pięć milionów krążków, a także dorobił się wielu ponadczasowych przebojów, na przykład: „(Everything I Do) I Do It For You”, “All for Love” (ze Stingiem i Rodem Stewartem), czy „Summer Of ’69”. Koncerty są bardzo żywiołowe i przyciągają licznych fanów artysty, pokazują także, iż jest on w szczytowej formie, tak w charakterze wokalisty, jak również gitarzysty. To, ponad to charyzmatyczny lider grupy, który ma dar do nawiązywania kontaktu z publiką. Fani z Polski wiele razy mieli okazję się o tym przekonać, a ostatnim razem w maju, roku 2018, gdzie Adams zaśpiewał w granicach trasy, pod nazwą: „The Ultimate Tour”, która z kolei promowała składankę największych hitów Bryana.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl