Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Brother Firetribe + Shiraz Lane - koncert

Brother Firetribe + Shiraz Lane - koncert
 
Finowie posiadają dość duże poczucie humoru oraz wiele dystansu do samych siebie, ponieważ swoje muzykowanie określają jako: metal dla tenisistów.
gdzie?Klub Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych we Wrocławiu
Grabiszyńska 56, 53-504 Wrocław
kiedy?12 października 2017 od 20:00
za ile?60 zł
organizatorKnock Out Productions

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert zespołu Brother Firetribe, który odbędzie się już 12-go października, we wrocławskim klubie Firlej. To będzie jedyny koncert formacji w Polsce, w czasie ich jesiennej koncertowej trasy po kontynencie europejskim.

Brother Firetribe pochodzą z Finlandii i grają melodyjny hard rock. Ich gra jest jakby z Kalifornii, czy też z Nowego Jorku, ale nie tych współczesnych, tylko z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Rezydują jednak w Helsinkach. O swojej twórczości mają dobre zdanie: muzyka jest zaraźliwa oraz sprawia, że można poczuć się dobrze słuchając jej. Jest naładowana melodiami, które są chwytliwe, jest również pełna błysku. Trzeba przyznać, iż kapela założona w roku 2002 ma wiele podstaw do tego, by mieć dobre samopoczucie. Nie brak tu świetnych melodii oraz solówek w utworach. A dostarcza ich sam Emppu Vuorinen (miedzy innymi).

Finowie posiadają dość duże poczucie humoru oraz wiele dystansu do samych siebie, ponieważ swoje muzykowanie określają jako: metal dla tenisistów. Powiedzmy, że tenisistom też może się spodobać, ale pierwsze rzędy na koncertach zajmują raczej fani Foreigner, czy Journey.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Piętnastolecie istnienia Brother Firetribe sam zespół uczci tak koncertami, jak również płytą, pod tytułem: "Sunbound". Jeśli lubią Państwo świetną zabawę, to z pewnością na koncercie muzyków ze stolicy Finlandii będzie Wam się podobało.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl