Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Brodka Tour / Wrocław

Brodka Tour / Wrocław
 
To koncerty, podczas których wysłuchać będzie można piosenek z trzech ostatnich albumów.
gdzie?A2 - Centrum Koncertowe
Góralska 5, 53-610 Wrocław
kiedy?1 grudnia 2017 od 20:00
za ile?55 zł

Brodka ponownie na klubowych scenach! Ostatni rok to dwie zagrane trasy koncertowe. Podczas tras promowano ostatni album artystki, album zatytułowany CLASHES. Koncerty miały miejsce w najpiękniejszych salach koncertowych, filharmonijnych oraz teatralnych. Zagrano mnóstwo koncertów na polskich scenach, często w dwunastoosobowym składzie.

Zimowa trasa określona została po prostu mianem BRODKA TOUR. Charakter trasy ma wyraźny przekrojowy klimat. To koncerty, podczas których wysłuchać będzie można piosenek z trzech ostatnich albumów. Wszyscy, którzy znają artystkę, wiedzą, że można spodziewać się naprawdę dobrego koncertu. Na pewno pojawią się przearanżowane wersje, niespodziewane wersje, zaskakujące zwroty akcji oraz piękna oprawa wizualna.

Artystka wypowiadając się na temat nadchodzących koncertów zaznacza, że sama nie może doczekać się klubowej odsłony koncertów. Szczególnie oczekuje na zastrzyk koncertowej, klubowej odsłony. Obiecuje również, że od dłuższego już czasu zastanawia się czym zaskoczyć słuchaczy.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Trasa koncertowa Brodki połączona jest z występami supportu, w tej roli: Barbara Wrońska. Wokalistka promować będzie swój solowy, premierowy projekt. Brodka przekonuje podczas wywiadów, że miała przyjemność usłyszeć część albumu Barbary Wrońskiej. Te przedpremierowe odsłuchania albumów zachwyciły Brodkę oryginalnością oraz doskonałymi tekstami. Udział we wspólnej trasie koncertowej, dwóch świetnych wokalistek, gwarantuje niepowtarzalne wrażenia.

Serdecznie zapraszamy na koncert w A2 - Centrum Kongresowym we Wrocławiu, które znajduje się przy ulicy Góralskiej 5. Koncert zaplanowano już na 1 grudnia, a rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kilka słów o artystce, Barbarze Wrońskiej - multiinstrumentalistce, wokalistce, autorce wyjątkowych tekstów. Od wielu już lat pracuje w formacji Pustki. Barbara Wrońska kreuje oraz artystycznie realizuje się w duecie o nazwie "Ballady i Romanse". Artystka sama komponuje oraz samodzielnie aranżuje muzykę. Po wielu latach zespołowej pracy artystka podjęła decyzję o solowym projekcie. Autorski, solowy materiał zyskał szlify w obróbce producenckiej, za którą odpowiedzialna była również Barbara Wrońska.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl