Brodka MTV Unplugged - koncert
MTV Unplugged jest kultową serią koncertów, w których wybitni artyści prezentują swoje piosenki w aranżach akustycznych.
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
20 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
99 zł

W związku z wielkim zainteresowaniem, którym cieszyła się trasa jesienna Moniki Brodki „bez prądu”, artystka podjęła decyzję o powrocie z kilkoma koncertami dodatkowymi. To będzie jedyna oraz niepowtarzalna okazja, żeby Państwo zobaczyli projekt na żywo i w dodatku w przepięknych salach.

Zatem Monika Brodka jest jedną z bardziej niezwykłych artystek na polskiej scenie muzycznej. W swojej twórczości, nie patrząc na kompromisy, potrafi połączyć z pozoru nie pasujące do siebie części różnych muzycznych stylów. Wielką rolę przykłada ona także do wizualnej warstwy, dzięki temu koncerty artystki są zawsze niezapomnianym przeżyciem. Ostatnia płyta Brodki, pod tytułem: „Clashes” ukazała się w roku 2016 na całej kuli ziemskiej i w szybkim tempie pokryła się platyną, zaś trasa promująca album objęła nie jedynie Polskę, ale również Anglię, Francję, Niemcy oraz Japonię. W trakcie trzech akustycznych występów w granicach cyklu, pod nazwą: „MTV Unplugged” pojawią się przekrojowo utwory z kilku ostatnich płyt Moniki Brodki. Włączając w to debiutancki album artystki. Brodce na scenie będzie towarzyszyć dwunastoosobowy zespół, w którego składzie mają pojawić się muzycy, którzy grają na rzadko używanych instrumentach muzycznych, jak: piła, czy fisharmonia.

MTV Unplugged jest kultową serią koncertów, w których wybitni artyści prezentują swoje piosenki w aranżach akustycznych. Pośród najważniejszych muzyków, którzy są zaproszeni do popularnego projektu można wymienić, między innymi: Nirvanę, Alice in Chains, Pearl Jam, Lykke Li, Alicia Keys, czy the Machine. W Polsce swą muzykę w akustycznej wersji dotychczas zaprezentowali artyści, jak na przykład: Kayah, Wilki, Hey, Kult oraz OSTR.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go lutego 2019 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 99 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl