Brodka MTV Unplugged - koncert
Nie bacząc na kompromisy artystka w swojej twórczości łączy niepasujące do siebie, ale tylko pozornie, elementy różnych muzycznych stylów.
Gdzie?
ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
Kiedy?
14 lutego 2019 od 20:00
Za ile?
79 zł

Biorąc pod uwagę wielkie zainteresowanie, którym cieszyła się trasa jesienna: „bez prądu”, Brodka postanowiła, że wróci z kilkoma dodatkowymi występami specjalnie dla Państwa. Ma to być jedyna oraz niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć projekt na żywo i to w przepięknych salach.

Sama Monika Brodka jest jedną z bardziej niezwykłych artystek na krajowej scenie muzycznej. Nie bacząc na kompromisy artystka w swojej twórczości łączy niepasujące do siebie, ale tylko pozornie, elementy różnych muzycznych stylów. Wielką rolę również przykłada do wizualnej warstwy, dzięki czemu koncerty są zawsze niezapomnianym przeżyciem. Ostatnia płyta Brodki, pod tytułem: „Clashes” ukazała się w roku 2016 na całym świecie. W szybkim tempie pokryła się platyną, zaś trasa, która promuje album objęła nie jedynie Polskę, ale również koncerty, między innymi w: Niemczech, Anglii, Japonii oraz Francji. W trakcie trzech koncertów akustycznych w granicach cyklu, pod nazwą: „MTV Unplugged” pojawią się przekrojowo utwory z kilku wydawnictw Moniki Brodki włączając w to płytę debiutancką. Natomiast na scenie będzie jej towarzyszyć zespół dwunastoosobowy, w którego składzie pojawią się artyści grający na rzadko używanych instrumentach, na przykład: piła, czy fisharmonia.

MTV Unplugged jest to kultowa już seria koncertów, gdzie wybitni artyści prezentują swe piosenki w aranżacjach akustycznych. Pośród najważniejszych artystów, których zaproszono do popularnego koncertu warto by było wymienić: Nirvanę, Alice in Chains, Pearl Jam, Lykke Li, Alicia Keys, czy też Florence and the Machine. Swoją muzykę w Polsce w akustycznej wersji zaprezentowali dotychczas tacy artyści jak: Hey, Kayah, Wilki, Ostr i Kult.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go lutego 2019 roku, do krakowskiego ICE Congress Centre, znajdującego się przy ulicy Marii Konopnickiej 17. Zaczynamy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 79 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl