Breaky Night: Mefjus Critical Music
Minęły już dwa lata od jego występu w naszym kraju, a przez to apetyt na jego osobę jest wręcz ogromny.
Gdzie?
Klub Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, 81-718 Sopot
Kiedy?
14 kwietnia 2018 od 22:00
Za ile?
25 zł

Po trzech latach swojego istnienia, trójmiejski kolektyw, pod nazwą: Breaky Vibes, a także blisko dwadzieścia zorganizowanych eventów wraz z muzyką drum i bas, przyszedł wreszcie czas, żeby zrobić wielki krok w przód oraz zaprosić wielką gwiazdę.

Minęły już dwa lata od jego występu w naszym kraju, a przez to apetyt na jego osobę jest wręcz ogromny. Jedno z najbardziej wyczekiwanych oraz najgorętszych nazwisk w ostatnich latach, jeśli chodzi o świat dnb. Po swym debiucie, w postaci płyty, pod tytułem: “Emulation”, który ogłoszono najlepszym LP, rok 2016 przez Arena Awards D&B, kariera artysty nabrała wręcz zawrotnego tępa, a zaowocowało to natomiast występami na wielkich festiwalach światowych, a także kolaboracji z wielkimi gwiazdami wydanymi w labelach, jak miedzy innymi: Critical Music i Neosignal Recordings.

Miłośnicy połamanego beatu i szybkiego tempa! Już w sobotę, 14-go kwietnia 2018 roku mamy wielki zaszczyt zaprosić Was na występ MEFJUS'a, czyli Martina Schobera, który odbędzie się w sopockim Klubie Sfinks 700, znajdującym się przy Alei Franciszka Mamuszki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl