Bovska - koncert
Premiera albumu została poprzedzona singlem do piosenki tytułowej, do której powstał także teledysk, wyreżyserowany przez Nastkę Gonery.
Gdzie?
Scena Teatralna Impart
Mazowiecka 17, 50-451 Wrocław
Kiedy?
17 marca 2018 od 19:00
Za ile?
40 zł

Magda Grabowska-Wacławek, czyli właśnie Bovska przyszła na świat w Warszawie, w roku 1985. Jest ona polską ilustratorką, wokalistką oraz autorką piosenek i tekstów do nich. Ponad to artystka jest Absolwentką Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina, jak również Akademii Sztuk Pięknych, Warszawa. 11-go marca roku 2016 ukazała się debiutancka płyta piosenkarki, nosząca tytuł: "Kaktus". Do sprzedaży nagrania z krążka trafiły własnym nakładem w dystrybucji, zwanej Warner Music Poland. Natomiast materiał z niego dotarł aż do dwudziestego trzeciego miejsca listy przebojów, zwanej OLiS.

Premiera albumu została poprzedzona singlem do piosenki tytułowej, do której powstał także teledysk, wyreżyserowany przez Nastkę Gonery. Już 10-go sierpnia, w tym samym roku, singiel zyskał w kraju status złotego, ponieważ sprzedał się nakładem dziesięciu tysięcy egzemplarzy.

Również w roku 2016 wokalistka zdobyła nominację do nagrody MTV Music Award Europe, kategoria: Najlepszy Polski Wykonawca. Rok 2017 z kolei przyniósł artystce nominację do nagrody Fryderyków, kategoria Fonograficzny Debiut Roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 17-go marca 2018 roku, do wrocławskiej Sceny Teatralnej Impart, znajdującej się przy ulicy Mazowieckiej 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl