Bovska: Kęsy- koncert
Pierwszy z nakładów jej debiutanckiego krążka pod tytułem "Kaktus" wyprzedał się w zaledwie dwa dni od premiery, a singiel z owej płyty "Kaktus", zdobył serca słuchaczy
Gdzie?
Klub Bezsenność
Grabarska 51, 50-079 Wrocław
Kiedy?
14 października 2018 od 20:00
Za ile?
49 zł

Bovska z cała pewnością nie próżnuje! Jej najnowsza płyta zatytułowana "Kęsy", już we wrześniu pojawi się na rynku muzycznym. Chwilę po wspomnianej premierze, Bovska wyruszy w trasę koncertową po Polsce, by promować swój nowy krążek.

Bovska jej jedną z najważniejszych artystek, które zadebiutowały w roku 2016. Pierwszy z nakładów jej debiutanckiego krążka pod tytułem "Kaktus" wyprzedał się w zaledwie dwa dni od premiery, a singiel z owej płyty "Kaktus", zdobył serca słuchaczy, jak również posłużył jako motyw przewodni czołówki serialu "Druga Szansa", emitowanego w TVN. Artystka śpiewała na najważniejszych scenach festiwalowych w kraju, między innymi na Open'er Festival, Green Olsztyn Festiwal czy Orange Warsaw Festival.

Jej drugi album pod tytułem "Pysk", nominowany został do nagrody Fryderyków, walczył o nagrodę "Albumu Roku Elektronika". Ostatni, najnowszy materiał Bovskiej, pod tytułem "Kęsy", to krążek pełen elektronicznych brzmień, jednakże dalekich od tradycyjnego znaczenia tych słów. Utwory maja proste, a zarazem chwytliwe refreny, do tego dość mocne beaty i taneczną muzykę. To bardzo elektryzujący album, nabuzowany ogromem energii!

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy serdecznie do Klubu Bezsenność we Wrocławiu już 14 października o godzinie 20.00!
Cena biletu 49zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl