Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Boto Wild Jams: Ilona Damięcka & Goście - koncert

Boto Wild Jams: Ilona Damięcka & Goście - koncert
 
Ilona Damięcka to pianistka i kompozytorka oraz świetna wokalistka. Artystka ukończyła w Katowicach Akademię Muzyczną na Wydziale Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?7 września 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Teatr Boto 7 września zaprasza na kolejną odsłonę BOTO Wild Jams z Wild Turkey, a mianowicie na cykliczne, cotygodniowe spotkanie z wybitnymi artystami krajowej i pomorskiej sceny. Wszystko to kraszone smakiem i aromatem bourbonu „najdzikszego indyka”. Na scenie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b pojawi się, jak zawsze, formacja BOTO Wild Jam oraz Ilona Damięcka wraz z gośćmi.

Gospodyni tradycyjnego czwartkowego jam jazzowego, Ilona Damięcka - piano, zaprosiła do współpracy Macieja Grzywacza - gitara, Piotra Lemańczyka Official - kontrabas, Adama Czerwińskiego - perkusja.

Ilona Damięcka to pianistka i kompozytorka oraz świetna wokalistka. Artystka ukończyła w Katowicach Akademię Muzyczną na Wydziale Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej. Od wielu już lat zasila grono Stowarzyszenia Jazzowych Muzyków. Nauki pobierała od najmłodszych już lat. Zawsze była pod troskliwą opieką świetnych pedagogów. Pierwsze kroki muzyczne stawiała u boku Wojciecha Niedzieli, który wprowadził ją w tajniki improwizacji oraz harmonii muzycznej, pokazał bogaty świat jazzowych stylów. Artystka tuż pod koniec studiów przeniosła się do Krakowa. Ten czas obfitował w cenną znajomość i owocną współpracę z Januszem Muniakiem - słynnym saksofonistą.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy na muzyczną ucztę do Teatru BOTO, koncert rozpoczyna się o godzinie 21:00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl