Boto Wild Jam: Piotr Nadolski & goście
Gerard Piotr Nadolski to słynny multiinstrumentalista. Ukończył klasę trąbki, akordeonu i fortepianu w Wyższej Szkole Muzycznej w Gdańsku.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
28 czerwca 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę projektu BOTO Wild Jam. 28 czerwca o godzinie 21:00 na scenie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b pojawi się Piotr Nadolski & goście. Gospodarzem imprezy będzie Piotr Nadolski. Artysta na scenie pojawi się w muzycznej asyście Kamila Mazura (perkusja), Janusza Kadyszewskiego (bas), Piotra Nadolskiego (trąbka, piano).

Gerard Piotr Nadolski to słynny multiinstrumentalista. Ukończył klasę trąbki, akordeonu i fortepianu w Wyższej Szkole Muzycznej w Gdańsku. Ma w dorobku wielokrotny udział podczas najważniejszych festiwali w Polsce: warto wspomnieć o Jazz Jambore, gdzie pojawił się wraz z zespołem J. Tomaszewskiego Big Band), o Jazz nad Odrą, tu został wyróżniony indywidualną nagrodą dla instrumentalisty.

Gerard Piotr Nadolski pochwalić się może współpracą z Włodzimierzem Nahornym, Krzysztofem Komedą Trzcińskim i wieloma innymi znanymi jazzmanami polskiej sceny jazzu. Muzyk związany był w latach siedemdziesiątych z Żakiem - Klubem Studentów Wybrzeża. To znany muzyk sesyjny, który ma w dorobku nagrania muzyki filmowej. Współpracował w tym zakresie z Michałem Lorencem przy produkcjach “Zabić Sekala" oraz “Exit In Red”. Piotr Nadolski jest związany zawodowo z grupą muzyczną „Rama111”, z którą wielokrotnie pracował podczas rejsów na największych pasażerskich statkach światowej żeglugi.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl