Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Boto Wild Jam: Ola Mońko & goście

Boto Wild Jam: Ola Mońko & goście
 
Aleksandra Monko-Allen jest absolwentką katowickiej Akademii Muzyki Rozrywkowej imienia Karola Szymanowskiego.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?24 sierpnia 2017 od 21:00
za ile?20 zł

Teatr Boto 24 sierpnia zaprasza na kolejną odsłonę BOTO Wild Jams with Wild Turkey, a mianowicie na cykliczne, cotygodniowe spotkanie z wybitnymi artystami krajowej i pomorskiej sceny. Wszystko to kraszone smakiem i aromatem bourbonu „najdzikszego indyka”. Na scenie przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54b pojawi się, jak zawsze, formacja BOTO Wild Jam oraz Ola Mońko wraz z gośćmi.

Piano - Aleksandra Monko-Allen,
Kontrabas - Paweł Urowski,
Perkusja - Eric Allen.

Aleksandra Monko-Allen jest absolwentką katowickiej Akademii Muzyki Rozrywkowej imienia Karola Szymanowskiego. W roku 2000 ukończyła klasę fortepianu u Wojciecha Niedzieli na Wydziale Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej. Następnie kształciła się w nowojorskim City College. Od 2001 pobierała nauki pod czujnym okiem takich muzyków, jak: John Hicks, John Patitucci, Geri Allen, Ronney Mathews. Artystka ukończyła również, w 2010 roku, waszyngtoński University of the District of Columbia.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Aleksandra Monko-Allen przez sześć lat realizowała pasje i ambicje muzyczne prowadząc i komponując dla Chóru Gospel w kościele Mt. Calvary Catholic Church w Forestville, Maryland. Artystka zdobyła liczne nagrody, w tym dwukrotnie pierwsze miejsce podczas Ogólnopolskiego Konkursu Kompozytorskiego imienia Krzysztofa Komedy w Słupsku. Po raz pierwszy był to rok 1999, druga nagroda pojawiła się w 2003 roku. Artystka podczas konkursu wykonała kompozycje: „I will not fall in love with you” oraz „Open Sea”.

Aleksandra Monko-Allen pochwalić się może współpracą z wybitnymi artystami światowej sceny. Warto wspomnieć o Butchu Warrenie, Ericu Allenie, Ephraimie Wolfolk, Catarine Racha i Vanessie Williams. Artystka zaznaczyła swą obecność w „Tribute to Charlotte Holloman”, który wystawiany był w 2011 na University of the District of Columbia. Obecnie Aleksandra Monko-Allen mieszka w Polsce i aktywnie uczestniczy w trójmiejskim życiu artystycznym.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl