Boto Wild Jam: Michał Zienkowski & goście - koncert

Boto Wild Jam: Michał Zienkowski & goście - koncert
Michał Zienkowski jest jazzowym oraz bluesowym gitarzystą, pochodzącym z młodego pokolenia.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
12 kwietnia 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Czeka na Państwa kolejna już odsłona wydarzenie, pod nazwą: BOTO Wild Jam. Gospodarzem wydarzenia tym razem będzie Michał Zienkowski (gitara), razem ze składem: Michał Jan Ciesielski, który zagra na saksofonie, Jacek Prościński z kolei zagra na perkusji, a poza tym wystąpią goście.

Michał Zienkowski jest jazzowym oraz bluesowym gitarzystą, pochodzącym z młodego pokolenia. To również absolwent Muzycznej Akademii, w mieście Gdańsk, klasa jazzowej gitary doktora Macieja Grzywacza. Artysta był uczestnikiem licznych warsztatów oraz mistrzowskich kursów z muzykami, jak między innymi: Kurt Rosenwinkel, Nelson Veras, Lage Lund, Marek Napiórkowski, Yasushi Nakamura, Clarence Penn, Kazimierz Jonkisz, Susan Weinert, czy Janusz Stefański.

Pomimo swojego młodego wieku to także laureat licznych nagród oraz wyróżnień, a w tym pierwszego miejsca i wyróżnienia razem z formacją Cotton Wing na bluesowych festiwalach Wetwater, odbywających się w Moryniu, a także "Solówka", Nowa Sól, pierwszego miejsca i wyróżnienia instrumentalisty w trakcie Europejskich Integracji Muzycznych, Żyrardów. Ponad to zdobył miejsce drugie na festiwalu Bluesroads, Kraków. Drugie miejsce w konkursie, o nazwie Jazz Juniors 2014 rok. Miejsce pierwsze na festiwalu Suwałki Blues, w 2015 roku. Wyróżnienie instrumentalisty na czwartych konfrontacjach gitarowych, Płock. W roku 2015 był reprezentantem naszego kraju podczas European Blues Challenge. To stały członek formacji: Drunk Lamb, Big Band Jan Konop, Inner Out, Emil Miszk and Sonic Syndicate.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12-go kwietnia 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Poza tym zapraszamy na odbywające się co tydzień spotkania z najwspanialszymi artystami krajowej oraz pomorskiej sceny muzycznej - BOTO Wild Jams Wild Turkey. Spotkania okraszane są zapachem i smakiem bourbonu „dzikiego indyka”.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl