BOTO WILD JAM: Michał Sołtan & goście
Są to spotkania, które odbywają się regularnie co tydzień, a udział w nich biorą najlepsi artyści, będący przedstawicielami sceny muzycznej na Pomorzu oraz w kraju.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
12 lipca 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy na kolejną odsłonę BOTO Wild Jam. W tym roku gospodarzem został Michał Sołtan, którego usłyszymy razem ze składem:

- na gitarze zagra Michał Sołtan
- na trąbce zagra Rafał Dubicki
- na kontrabasie zagra Adam Żuchowski
- na perkusji Roman Ślefarski

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na BOTO Wild Jams with Wild Turkey. Są to spotkania, które odbywają się regularnie co tydzień, a udział w nich biorą najlepsi artyści, będący przedstawicielami sceny muzycznej na Pomorzu oraz w kraju. Towarzyszyć będzie smak i zapach "dzikiego indyka".

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Michał Sołtan, jest gitarzystą, kompozytorem, wokalista, multiinstrumentalistą, edukatorem oraz performerem. Jego życie twórcze związane jest ze stolicą Polski, jak i z Sopotem. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Ukończył Wydział Jazzu w Państwowej Szkole Muzycznej imienia Fryderyka Chopina, mieszczącej się w Warszawie. Był również studentem Muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest liderem grupy o nazwie Imagination Quartet. Razem grywali na największych festiwalowych scenach świata, jeśli chodzi o muzykę jazzową, między innymi w Niemczech, Danii, Chinach czy w Polsce, wszędzie prezentowali kompozycje autorskie. Na swoim koncie mają dwa wydane albumy:

- "IQ"- rok 2011
- "Mallada"- rok 2015.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 12 lipca 2018 roku o godzinie 21.00 do Sopotu do Teatru Boto. Cena biletu 20 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl