Boto Wild Jam: Marcin Janek & Goście - koncert

Boto Wild Jam: Marcin Janek & Goście - koncert
Marcin Janek jest muzykiem młodego pokolenia jazzu trójmiejskiego. To saksofonista, aranżer i kompozytor.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
5 lipca 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną już odsłonę BOTO Wild Jam. Gospodarzem tym razem jest Marcin Janek, grający w składzie: Paweł Urowski, który zagra na kontrabasie, Marcin Janek zagra na saksofonach, Kacper Skolik natomiast na perkusji, a także zaproszeni Goście.

Marcin Janek jest muzykiem młodego pokolenia jazzu trójmiejskiego. To saksofonista, aranżer i kompozytor. Absolwent Muzycznej Akademii, w mieście Gdańsk na kierunku muzyka estradowa i jazz, jak również Uniwersytetu Gdańskiego, kierunek historia. Nauki jazzowe pobierał on u wybitnego saksofonisty polskiego - Macieja Sikały oraz u Emila Kowalskiego - klarnecisty. Instruktor saksofonu i muzyk jazzowy w muzycznej szkole, o nazwie Musicollective. Zdobył nagrody, jak między innymi: Grand Prix na konkursie ogólnopolskim Jazz&School Festiwal, rok 2013, Lubaczów. Obecnie jest na etapie przygotowań do programu koncertowego autorskiego. Prowadził współpracę oraz występował z artystami, jak na przykład: Wojciech Staroniewicz, Eric Allen, Leszek Możdżer, Aleksandra Mońko-Allen, Przemysław Dyakowski, Janusz Mackiewicz, Judy Carmichael, Lorraine Brown, Norm Lewis, Big Band Jan Konop, Ewa Bem, Grażyna Łobaszewska, Ewa Uryga, Kamil Bednarek, czy Radikal Guru.

Zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania ze wspaniałymi artystami krajowej oraz pomorskiej muzycznej sceny, okraszone zapachem i smakiem bourbonu „dzikiego indyka”. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 5-go lipca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl