Boto Wild Jam: Kacper Skolik & goście
Kacper Solik jest perkusistą jazzowym, reprezentującym młode pokolenie, synem legendy perkusji w Polsce- Arkadiusza Solika
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
15 listopada 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa na kolejna odsłonę BOTO Wild Jam. Jako gospodarz wraz ze swoim składem zagra dla Państwa Kacper Solik.

Skład zespołu:
- na saksofonie zagra Darek Herbasz
- wibrafon- Dominik Bukowski
- na kontrabasie zagra Piotr Kułakowski
- perkusja oraz goście- Kacper Solik.

Kacper Solik jest perkusistą jazzowym, reprezentującym młode pokolenie, synem legendy perkusji w Polsce- Arkadiusza Solika. Kacper, dopiero będąc w szkole średniej odkrył swoją wielka pasje do gry na perkusji oraz przede wszystkim do muzyki. To wtedy zdecydował się na gliwicką Państwową Szkołę Muzyczną zarówno I oraz II stopnia w imienia Ludomira Różyckiego. Swój warsztat szkolił także, korzystając z cennych rad swojego ojca. Na chwilę obecną Kacper studiuje w gdańskiej Akademii Muzycznej, klasa perkusji jazzowej doktora Tomasza Sowińskiego.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Wiele razy udzielał się w artystycznych wydarzeniach, również poza granicami Polski. W roku 2016 był akompaniatorem podczas corocznego festiwalu o nazwie "Fama", jest to coroczny festiwal sztuk artystycznych. Jest również jednym z dziesięciu perkusistów, którzy wzięli udział w projekcie o nazwie „Emigra - Symfonia bez końca” J. A. P. Kaczmarka. Znalazł się także w finale konkursu o nazwie „Jazz Drummers Competition 2018”.

Serdecznie zapraszamy Państwa na BOTO Wild Jams with Wild Turkey. Jest to spotkanie, odbywające się regularnie raz w tygodniu w gronie najlepszych artystów, reprezentujących pomorską oraz krajową scenę muzyczną. Spotkania okraszone są smakiem oraz zapachem burbonu z "dzikiego indyka".

Zapraszamy już w czwartek 15 listopada 2018 roku o godzinie 21.00 do Teatru Boto. Muzycy, którzy biorą udział w jam session, nie ponoszą opłaty za wstęp. Dla wszystkich pozostałych gości, bilet wstępu wynosi 20 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl