Boto Wild Jam: Irek Wojtczak & goście
Saksofonista Irek Wojtczak jest również improwizatorem, aranżerem, twórcą nieprzewidywalnym, który jednoznacznie wymyka się definicjom muzyki.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
27 września 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną już odsłonę Boto Wild Jam, która odbędzie się 27-go września 2018 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych. Gospodarzem ma być Irek Wojtczak, zaś wystąpi przed Państwem Trio Gostrosta. Na perkusji zagra Michał Gos, na drugiej perkusji Jacek Stromski i na trzeciej perkusji Kuba Staruszkiewicz, na saksofonach natomiast Irek Wojtczak, wystąpią także Goście.

Saksofonista Irek Wojtczak jest również improwizatorem, aranżerem, twórcą nieprzewidywalnym, który jednoznacznie wymyka się definicjom muzyki. Świetnie wpisuje się on w scenę muzyczną polską, na której jako lider, solista, czy też sideman nagrał więcej niż czterdzieści płyt. Został doceniony przez amerykańskich czołowych krytyków magazynów: "The New York City Jazz Record" i "All About Jazz", jak między innymi: Karl Ackermann, Budd Kopman, C.Michael Bailey, czy Ken Waxman. Piosenka z albumu Folk Five Irek Wojtczak znalazła się na samplerze, który jest dołączony do miesięcznika brytyjskiego, pod nazwą: "The Wire", w listopadzie, 2015 roku.

Zapraszamy Was na Boto Wild Jam and Wild Turkey, czyli nasze spotkania cotygodniowe, na których występują najlepsi artyści krajowej oraz pomorskiej muzycznej sceny, okraszone zapachem oraz smakiem bourbonu „dzikiego indyka”.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Za bilet zapewniony macie Państwo w barze bourbon Wild Turkey. Natomiast muzycy, którzy udział biorą w jam session mają wstęp wolny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl