Boto Wild Jam: Ilona Damięcka & goście - koncert

Boto Wild Jam: Ilona Damięcka & goście - koncert
W tym tygodniu naszą Gospodynią będzie Ilona Damięcka, występująca z następującym składem: Piotr Szlempo – trąbka, Roman Ślefarski – perkusja, Maciej Sadowski – kontrabas i sama Ilona Damięcka – piano
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
11 października 2018 od 21:00
Za ile?
20 zł

Nasz tradycyjny jam jazzowy, odbywający się w Sopocie, ma miejsce zawsze we czwartki. W tym tygodniu naszą Gospodynią będzie Ilona Damięcka, występująca z następującym składem: Piotr Szlempo – trąbka, Roman Ślefarski – perkusja, Maciej Sadowski – kontrabas i sama Ilona Damięcka – piano oraz Goście.

Ilona Damięcka jest pianistką, wokalistką, kompozytorką, absolwentką Akademii Muzycznej na Wydziale Jazzu oraz Muzyki Rozrywkowej, w mieście Katowice, ponad to, to członkini Stowarzyszenia Jazzowych Muzyków. Już od najmłodszych lat pianistka rozwijała się pod czujnym okiem Wojciecha Niedzieli. Zdobyła u niego wiedzę dotyczącą harmonii oraz improwizacji, jak również jazzowych stylów. Na końcu studiów postanowiła przeprowadzić się do Krakowa. Przez dwa lata współpracowała tam z Januszem Muniakiem - saksofonistą.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 11-go października 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl