Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Boto Wild Jam: Darek Herbasz & goście - koncert

Boto Wild Jam: Darek Herbasz & goście - koncert
 
Darek Herbasz jest saksofonistą, poza tym założycielem zespołu „ORANGE TRANE”, zdobywcą licznych nagród w bardzo prestiżowych konkursach
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?10 stycznia 2019 od 21:00
za ile?5 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną już odsłonę BOTO Wild Jam. Gospodarzem, tym razem, będzie Darek Herbasz. Zagra on w składzie: Artur Jurek - piano, Darek Herbasz - saksofon, Piotr Kułakowski - bass oraz Roman Ślefarski - perkusja, jak również Goście. Wydarzenie odbędzie się 10-go stycznia 2019 roku, w sopockim Teatrze Boto, znajdującym się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Impreza rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 5 złotych. Jednak, Ci którzy występują w jam session za wstęp nie płacą.

Darek Herbasz jest saksofonistą, poza tym założycielem zespołu „ORANGE TRANE”, zdobywcą licznych nagród w bardzo prestiżowych konkursach, jak między innymi: dwukrotny laureat konkursu, pod nazwą: Jazz Juniors, rok 1995 oraz 1996, zdobywcy „Złotego Klucza Do Kariery” podczas Pomorskiej Jesieni Jazzowej i Jazz nad Odrą. Formacja koncertowała na licznych festiwalach, tak w Polsce jak i poza jej granicami. Nagrywał i współpracował z muzykami, jak na przykład: Przemek Dyakowski, Emil Kowalski, Wojciech Staroniewicz, Tomek Sowiński, Adam Czerwiński, Piotr Lemańczyk, Eric Allen, Alex Hutton, Kelvin Christiane, Simon Lea, Larry Bartley, Alec Dankworth, Julie Walkington, Maciek Grzywacz, Janusz Mackiewicz, Jerzy Małek, Sławek Jaskułke, Piotr Mania i inni. Owoce takiej współpracy to ponad piętnaście albumów, a także muzyka zarejestrowana na dźwiękowych ścieżkach w filmach: "Jutro idziemy do kina", "Testosteron", czy "Plaża". W charakterze lidera, od 2012 roku, prowadzi swój projekt, pod nazwą: "Joy of Friendship".

Zapraszamy zatem, na cotygodniowe BOTO Wild Jams z Wild Turkey, gdzie spotkacie się z najwspanialszymi artystami krajowej i pomorskiej sceny muzycznej, które specjalnie dla Was okrasiliśmy zapachem oraz smakiem bourbonu „dzikiego indyka”.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl