Boto Jam: Tomasz Licak & Goście
Artysta w charakterze lidera oraz członka licznych formacji od wielu lat niezwykle aktywnie koncertuje niemalże na całej kuli ziemskiej
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
15 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
10 zł

Kolejna już odsłona BOTO Jam. Teraz gospodarzem ma być Tomasz Licak, grający w składzie: Paweł Grzesiuk – bas, Tomasz Licak – tenorowy saksofon, Ilona Damięcka – pianino oraz Adam Golicki – perkusja, a także Goście.

Tomasz Licak - jest saksofonistą, kompozytorem, absolwentem Carl Nielsen Academy of Music (Odense, rok 2012) i Rhytmic Music Conservatory (Kopenhaga), gdzie ukończył studia podyplomowe elitarne - Soloist Advanced Postgraduate Diploma. Jest on również laureatem wielu nagród, a w tym samego Grand Prix Jazz nad Odrą, rok 2013, czy Grand Prix Zadymki Jazzowej Bielskiej, rok 2010, nagrody indywidualnej na Krokus Jazz Festiwal, rok 2009. Artysta jest także stypendystą Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, w roku 2012 i Stypenidum Artystycznego Miasta Szczecin, w roku 2017, czy programu duńskiego ERMA Fonden.

W charakterze lidera oraz członka licznych formacji od wielu lat niezwykle aktywnie koncertuje niemalże na całej kuli ziemskiej, w Europie, a głównie w Danii, Polsce, Niemczech, jak również na Litwie i w Anglii. Daje koncerty też w Afryce (Tanzania, Kenia, Zanzibar). Prowadzi współpracę z licznymi wydawnictwami muzycznymi, jak między innymi: polskim Multikulti i RecArt, czy też duńskimi Calibrated, Blackout i Gateway.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Uczestniczy aktywnie w życiu artystycznego środowiska Polski i Danii. Prócz regularnej koncertowej działalności, tak klubowej, jak również festiwalowej, udziela się on w licznych inicjatywach artystycznych. Jest kierownikiem Pomeranian Youth Big Bandem, gdzie łączy muzyków profesjonalnych, a także uczniów i studentów.

Ponad to artysta prowadzi działalność edukacyjną, przy czym organizuje warsztaty i wykłady zaadresowane głównie do uczniów muzycznych szkół, do studentów akademii, a także do muzyków profesjonalnych. Wykłada obecnie na Akademii Sztuki w mieście Szczecin.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go sierpnia 2019 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 10 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl