Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BoRiXon - Koktajl Tour - koncert

BoRiXon - Koktajl Tour - koncert
 
Jak sugeruje tytuł, spotkamy się tu z wybuchowym kolażem przeróżnych brzmień oraz stylów i tematyk utworów.
gdzie?Klub Bezsenność
Grabarska 51, 50-079 Wrocław
kiedy?18 czerwca 2017 od 20:00
za ile?25 zł

Zapraszamy Państwa serdecznie na koncert formacji Borixon w ramach trasy koncertowej Koktajl Tour, który zaplanowano w klubie Bezsenność we Wrocławiu, 17 czerwca.

Borixon, a tak naprawdę Tomasz Borycki. Raper znany w polskim świecie muzycznym współtworzył takie formacje jak LWWL czy grupę Gib Gibon Skład. Od zawsze zaangażowany jest w hip-hopową kulturę. Polskiemu hip - hopowi towarzyszy od początku jego istnienia. Tomasz pochwalić się może współpracą z takimi muzykami jak, między innymi: PIH, Tede, Buczer, Onar, Liroy. Tomasz Borycki jest założycielem firmy Juicey Juice Promotion, która zajmuje się organizacją koncertów oraz produkcją hip-hopowej odzieży.

17 marca tego roku światło dzienne ujrzała ósma solowa płyta, wydana pod egidą wydawnictwa muzycznego New Bad Label zatytułowana "Koktajl". Jak sugeruje tytuł, spotkamy się tu z wybuchowym kolażem przeróżnych brzmień oraz stylów i tematyk utworów. BoRiXon, raper rodem z Kielc nie ukrywał, że przy pracy nad płytą czerpał inspiracje z pomysłów młodego pokolenia artystów. Stąd ten szczególny dobór gości zaproszonych do pracy nad albumem: Żabson, Reto, Zetha. Wiele mówi także decyzja podjęta przy wyborze producentów. W tę rolę wskoczyli SecretRank, Pln.Beatz oraz Kubi.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Okazuje się, że materiał zaprezentowany na płycie nie będzie nowoczesny w stu procentach. Borixon czyni grzeczność także starszym fanom. Kilka pozycji na płycie to solidna porcja klasycznego rapu. Innymi słowy: każdy w albumie "Koktajl" znajdzie coś dla siebie.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl