Bóg Mordu. Teatr 6. piętro
Bóg mordu rozpoczyna się od cywilizowanej, kulturalnej rozmowy prowadzonej przez dwie pary małżeńskie, które spotkały się aby odnaleźć sposób na ugodę dotyczącą bójki swych małoletnich synów
Gdzie?
Teatr Muzyczny Capitol
Marszałka Józefa Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław
Kiedy?
21 maja 2018 od 18:00
Za ile?
110 zł
Organizator
Teatr Muzyczny Capitol

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie sztukę Yasminy Rezy, która jest napisanym niezwykle błyskotliwie komediowo-tragiczno-absurdalnym studium odkrycia tego co w ludziach jest „bogiem mordu”, czyli egoistycznym pragnieniem dotyczącym zwycięstwa wbrew wszystkiemu i wszystkim, głębokim instynktem walki o samego siebie, w trakcie której spadną maski wychowania, przyzwoitości oraz tolerancji, zaś bohaterowie stać mogą się przerażająco straszni i śmieszni równocześnie.

Bóg mordu rozpoczyna się od cywilizowanej, kulturalnej, rozsądnej rozmowy prowadzonej przez dwie pary małżeńskie, które spotkały się aby odnaleźć sposób na ugodę dotyczącą bójki swych małoletnich synów, zaś kończy się tak, iż potem każdy z uczestników spotkania nazwie je najgorszym dniem w swym życiu.

Ta skonstruowana wręcz perfekcyjnie sztuka to również rzecz traktująca o naszym współczesnym, bardzo trudnym rodzicielstwie, które nie jest niestety, wbrew kolorowym magazynom, największą i najlepszą przygodą życia, ale kolejnym powodem frustracji, lęków oraz agresji. Na podstawie właśnie tego przedstawienia Roman Polański zdołał nakręcić swój słynny film, pod tytułem: "Rzeź".

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Obsada: Véronique Houllié to Jolanta Fraszyńska, Annette Reille to Anna Dereszowska, Michel Houllié to Cezary Pazura i Alain Reille to Michał Żebrowski. Twórcy: Reżyseria to Małgorzata Bogajewska, Opracowanie muzyczne to Rafał Kowalczyk, Scenografia i kostiumy to Maciej Chojnacki, Przekład to Barbara Grzegorzewska.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 21-go maja 2018 roku, do wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, znajdującego się przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 67. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują 110 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl