Boba Jazz Band
Zagrali obok wielu znanych i lubianych gwiazd, wśród nich znaleźli się między innymi: Chris Barber, Acker Bilk, Rod Mason, Monty Sunshine, a także legenda: Glenn Miller Orchestra.
Gdzie?
Dali Club Lunch Bar Cafe w Krakowie
Mazowiecka 21/1, 30-019 Kraków
Kiedy?
24 lutego 2018 od 20:30
Za ile?
39 zł

Boba Jazz Band- zajmuje się wykonywaniem swingującego jazzu tradycyjnego w najczystszej z możliwych postaci. Zespół może pochwalić się, aż 9 płytami oraz wieloma występami w różnych telewizyjnych programach. Zagrali między innymi podczas iławskiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego o nazwie "Złota Tarka-Old Jazz Meeting", SWF1 Dixieland Festival w Europa-Par, który zorganizowany był w Dreźnie. Warto dodać, że jest to największy festiwal w Europie, jeśli chodzi o jazz tradycyjny. Zagrali także w USA w Sacramento, to natomiast największe festiwalowe, jazzowe miejsce na świecie.

Zagrali obok wielu znanych i lubianych gwiazd, wśród nich znaleźli się między innymi: Chris Barber, Acker Bilk, Rod Mason, Monty Sunshine, a także legenda: Glenn Miller Orchestra. Pomimo tego, że występowali obok największych sław jazzu europejskiego, dla nich największą radością są koncerty, które grają na żywo. To jest największa, muzyczna satysfakcja, kiedy można dać radość słuchaczom, dając im równocześnie możliwość, by przenieśli się choć na chwilę do niezwykłego świata dźwięków. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Dali Club Lunch Bar Cafe w Krakowie już 24 lutego o godzinie 20:30.
Cena biletu: 39 zł. 

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl