Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bluszcz - koncert

Bluszcz - koncert
 
Formacja porusza się głównie w klimatach synth-wave, czerpie także wiele z dźwięków starej fali syntezatorowej, z lat osiemdziesiątych.
gdzie?Teatr na Plaży w Sopocie
Al. Franciszka Mamuszki 2, 81-718 Sopot
kiedy?1 lutego 2019 od 19:30
za ile?25 zł

Bluszcz jest wrocławskim duetem gitarowo-elektronicznym, który powstał w roku 2016 z pomysłu dwóch braci Romka i Jurka Zagrodnych. Formacja porusza się głównie w klimatach synth-wave, czerpie także wiele z dźwięków starej fali syntezatorowej, z lat osiemdziesiątych. Słychać tutaj też wyraźne wpływy gitarowej muzyki. W roku 2017, w sierpniu zadebiutował płytą, pod tytułem: „Junior”, która wydana została nakładem wytwórni, pod nazwą: Brennnessel Records. Płyta została zarejestrowana w całości w domu. Pierwszy koncert formacja zagrała na OFF Festiwalu - Katowice. W roku 2018 otrzymali nominację od Gazety Wyborczej do nagrody WARTO, kategoria muzyka, jak również wystąpił na Open’er Festiwal - Gdynia. Z końcem listopada formacja opublikowała nowy singiel, noszący tytuł: „Retman”, który zwiastował drugą płytę długogrającą. Ma ona ukazać się na wiosnę tego roku. Natomiast dodatkowym członkiem grupy jest Marcin Mrówka, który gra na perkusji (Oxford Drama).

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 1-go lutego 2019 roku, do sopockiego Teatru na Plaży, znajdującego się przy Alei Franciszka Mamuszki 2. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl