Bluesowa Środa: Piotr "Lupi" Lubertowicz - koncert

Bluesowa Środa: Piotr "Lupi" Lubertowicz - koncert
Koncerty będą poprowadzone przez Piotra Lupiego Lubertowicza, który zagra oraz zaśpiewa, i który znany jest licznym wielbicielom stylu rhytm & blues.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
26 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Koncerty będą poprowadzone przez Piotra Lupiego Lubertowicza, który zagra oraz zaśpiewa, i który znany jest licznym wielbicielom stylu rhytm & blues.  Piotr "Lupi" Lubertowicz jest artystą pochodzącym z Nowego Targu, wokalistą, gitarzystą i autorem tekstów. Od wielu już lat związany ze sceną polską blues-rockową. Prowadził współpracę, między innymi z formacjami: Easy Rider, Nocną Zmianą Bluesa, Sławkiem Wierzcholskim, Monkey Buissines, Carlosem Johnsonem (USA), Jackiem Dewódzkim (wokalistą zespołu Dżem), a także legendarną formacją Tadeusza Nalepy - Breakout.

Solowa płyta artysty ukazała się w roku 2015, nosząca tytuł: "Moja Muzyczna Podróż" (Lupi & Friends) z udziałem, między innymi: Wojciecha Klicha, Roberta Lenerta, Andrzeja Serafina oraz Jazz Band New Market. Koncertuje nie jedynie z własną formacją Aeroblues, lub innymi wykonawcami, ale głównie występuje solo. Swobodny kontakt z publiką sprawia, iż jego występy są świetnie odbierane w każdej części naszego kraju, jak również oczekiwane z niecierpliwością. Artysta wykonuje utwory własne i bluesowe standardy, pośród których warto zwrócić swoją uwagę na piosenki Erica Claptona oraz Boba Dylana. Napisał do nich swoje własne przekłady z oryginałów.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lutego 2020 roku, do zakopiańskiej Karczmy pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl