Bluesowa Środa: Piotr "Lupi" Lubertowicz

Bluesowa Środa: Piotr "Lupi" Lubertowicz
Kontakt z publicznością jest swobodny i sprawia, że koncerty są bardzo dobrze odbierane i oczekiwane w każdym miejscu naszego kraju.
Gdzie?
Karczma pod Gontem
Jana Kasprowicza 1a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
12 lutego 2020 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie

Koncerty poprowadzi, zaśpiewa i zagra Piotr Lupi Lubertowicz, który jest znany licznym sympatykom rhytm & bluesa. Artysta - Piotr "Lupi" Lubertowicz, pochodzi z Nowego Targu. Jest wokalistą, autorem tekstów oraz gitarzystą. Od wielu już lat wiąże się go ze sceną blues-rockową w Polsce. Prowadził współpracę, między innymi z formacjami: Easy Rider, Nocną Zmianą Bluesa, Sławkiem Wierzcholskim, Monkey Buissines, Carlosem Johnsonem (USA), Jackiem Dewódzkim (wokalista zespołu Dżem), a także muzykami legendarnego zespołu Tadeusza Nalepy - Breakout.

Solowa płyta ukazała się w roku 2015, nosząca tytuł: "Moja Muzyczna Podróż" (Lupi & Friends) z udziałem, między innymi: Wojciecha Klicha, Roberta Lenerta, Andrzeja Serafina oraz Jazz Band New Market.

Koncertuje nie jedynie ze swoim zespołem Aeroblues, albo z innymi wykonawcami, ale głównie występuje solo. Kontakt z publicznością jest swobodny i sprawia, że koncerty są bardzo dobrze odbierane i oczekiwane w każdym miejscu naszego kraju. Wykonuje utwory własne i bluesowe standardy, pośród których warto zwrócić szczególną uwagę na piosenki Boba Dylana i Erica Claptona, do jakich napisał swoje własne przekłady z tekstów oryginalnych.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 12-go lutego 2020 roku, w zakopiańskiej Karczmie pod Gontem, znajdującej się przy ulicy Jana Kasprowicza 1 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl