Blues z Chile. Jano Letelier feat. Sławek Nowodworski w LaBoheme

Blues z Chile. Jano Letelier feat. Sławek Nowodworski w LaBoheme
W jego ekspresyjnym, indywidualnym, jak również wszechstronnym stylu gry oraz śpiewu słychać głęboko zakorzenione wpływy bluesa i rocka, a także jazzu i latynoamerykańskiej muzyki ludowej.
Gdzie?
La Boheme
Mysłowicka 1, 01-652 Warszawa
Kiedy?
28 sierpnia 2019 od 19:00
Za ile?
20 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert niezwykłego polsko-chilijskiego duetu. Wystąpi Jano Letelier, zaś akompaniament - Sławek Nowodworski, który zagra na harmonijce.

Alejandro Letelier (Jano) jest wokalistą, gitarzystą oraz kompozytorem pochodzenia chilijskiego. W jego ekspresyjnym, indywidualnym, jak również wszechstronnym stylu gry oraz śpiewu słychać głęboko zakorzenione wpływy bluesa i rocka klasycznego, a także jazzu i chilijskiej oraz latynoamerykańskiej muzyki ludowej. Artysta koncertuje, nagrywa, jak również prowadzi warsztaty w krajach Ameryki Łacińskiej. Nauczyciel w szkole prestiżowej - Escuela de Blues de Santiago (stolica Chile). W trakcie trasy tegorocznej po kontynencie europejskim) Polska, Niemcy, Holandia oraz Hiszpania) Letelier promuje swoją nową EP, pod tytułem: "RESPONSABILIDAD COMPARTIDA", czyli "Wspólna Odpowiedzialność". Znajdują się na niej jego kompozycje po hiszpańsku.

Artysta zagra w Polsce swój repertuar w akustycznej wersji razem Sławkiem Nowodworskim. Harmonijkarz pochodzący z Lublina jest uczniem mistrzów polskiej harmonijki, czyli samego Sławka Wierzcholskiego (Nocna Zmiana Bluesa) i Bartosza Łęczyckiego (JJ Band, czy Wojciech Waglewski). Występował na licznych scenach w Polsce oraz poza jej granicami, między innymi: Studencki Festiwal Piosenki (Kraków), Bydgoszcz Harmonica Meeting, w Filharmonii Lubelskiej (w charakterze Gościa specjalnego francuskiego wirtuoza harmonijki) samego Jean Milteau oraz Harmonica Bridge Festival (Toruń).

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 28-go sierpnia 2019 roku, do Warszawy - La Boheme, przy ulicy Mysłowickiej 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl