Blue Cafe - DOUBLE SOUL TOUR - koncert
Ich najnowsza płyta "Double Soul" jest wytrawnością brzmień na bardzo wysokim poziomie, ponad to jest to album wysmakowany, przepełniony pięknymi melodiami, wokalnymi wzruszeniami oraz aranżacjami.
Gdzie?
Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego J. E. 1, 50-155 Wrocław
Kiedy?
29 września 2018 od 19:30
Za ile?
59 zł

Zespół Blue Cafe wyrusza w trasę koncertową, pod nazwą: "Soul Tour". Formacja ma zamiar wykonać swoje premierowe piosenki, pochodzące z nowego wydawnictwa, noszącego tytuł: "Double Soul", a także swoje największe hity, znane wszystkim. W trasie formacji towarzyszyć będą czołowi muzycy z Polski. W przeciągu dwudziestu lat grupa zdobyła liczne prestiżowe nagrody, złote oraz platynowe płyty, osiągnęli jednym słowem, bardzo mocną, jak również niekwestionowaną pozycję na rynku muzycznym w naszym kraju.

Ich najnowsza płyta, pod tytułem: "Double Soul" jest wytrawnością brzmień na bardzo wysokim poziomie, ponad to jest to album wysmakowany, przepełniony pięknymi melodiami, wokalnymi wzruszeniami oraz aranżacjami. Jak sam zespół mawia: jest to muzyka posiadająca duszę.

Producent oraz kompozytor Paweł Rurak-Sokal wyznaczał sobie ciągle nowe muzyczne cele i zawsze był człowiekiem niepokornym, sam doszedł do wniosku, że jest to najbardziej świadomy jego album. "Double Soul" jest również nową wokalną odsłoną Dominiki Gawędy. Artystka w bardzo charyzmatyczny oraz dojrzały sposób zabierze Państwa w przepiękną podróż muzyczną. Ponieważ głos Dominiki Gawędy zaskakuje i urzeka.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na koncert Blue Cafe zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 29-go września 2018 roku, do wrocławskiego Klubu Muzycznego Stary Klasztor, znajdującego się przy ulicy Purkyniego J. E. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a bilety wstępu kosztują 59 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl