Błoto. Wieczne lato: muzyka - koncert
Pomysł, by powołać nowy skład, w jakim znaczenie kluczowe przypada sekcji rytmicznej, narodził się w trakcie jednej z ogólnopolskich tras.
Gdzie?
Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny
Wałbrzyska 3/5, 02-739 Warszawa
Kiedy?
25 lipca 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na występ muzyków dobrze znanych z EABS (Wrocław), którzy w odsłonie czteroosobowej skupiają się na rytmie hiphopowym oraz na tanecznych groove'ach.

Natomiast Błoto jest projektem pobocznym muzyków, których znamy z septetu wrocławskiego EABS. Pomysł, by powołać nowy skład, w jakim znaczenie kluczowe przypada sekcji rytmicznej, narodził się w trakcie jednej z ogólnopolskich tras. Kiedy, pod wpływem momentu, w Trójmieście Marek Pędziwiatr (grający na instrumentach klawiszowych), Paweł Stachowiak zajmujący się basem, Marcin Rak grający na perkusji i Olaf Węgier na saksofonie tenorowym zapukali zupełnie nieoczekiwanie do drzwi Grzegorza Skawińskiego z zespołu Kombi. W tym składzie zrodziła się muzyka, opierają się na rytmie oraz na tanecznych groove'ach, której bliżej do hip-hopu oraz funku lat dziewięćdziesiątych niżeli do jazzu. Debiutancki album Błota, pod tytułem: "Erozja gleby" ma pojawić się na przełomie roku 2019 i 2020 dzięki wytwórni Astigmatic.

Upoważniają do wstępu bezpłatne wejściówki, jakie będą wydawane na godzinę przez koncertem. Liczba miejsce natomiast jest mocno ograniczona. Jedna osoba odebrać może maksymalnie dwie wejściówki.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 25-go lipca 2019 roku, do warszawskiej Filmoteki Narodowej - Instytut Audiowizualny, znajdujący się przy ulicy Wałbrzyskiej 3/5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl