Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Blindead 2017 Tour

Blindead 2017 Tour
 
Kilkunastoletnia kariera Blindead, pozbawiona była przewidywalności, ale nigdy nie zabrakło miejsca na poruszające brzmienie.
gdzie?Klub Zaścianek w Krakowie
Rostafińskiego J. 4, 30-072 Kraków
kiedy?10 czerwca 2017 od 19:00

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 10 czerwca do Krakowa do Klubu Zaścianek na wielki powrót Blindead, bowiem grupa powraca aż z pięcioma koncertami! Nowy album zespołu, pod tytułem "Ascension" obudził w fanach wiele emocji w związku z tym, zespół pochodzący z Trójmiasta, wyrusza w trasę po Polsce z cyklem koncertów. To jedno z największych zaskoczeń ostatnich miesięcy a także bez wątpienia jedna z najlepszych kapel metalowych i rockowych.

Kilkunastoletnia kariera Blindead, pozbawiona była przewidywalności, ale nigdy nie zabrakło miejsca na poruszające brzmienie. Można uznać, ze zespół, który założył Mateusz Śierzchalski, to fundament współczesnej alternatywnej muzyki metalowej w naszym kraju. Ich płyty pozwoliły im być czołowym i jednym z najlepszych reprezentantów tegoż gatunku. Na koncie mają takie płyty, jak: "Autoscopia/Murder in Phazes" czy "Affliction XXIX II MXMVI", która dostała nominację do nagród Fryderyka.

Cechuje ich przede wszystkim charyzma na scenie, bardzo bogate wizualnie koncerty oraz muzyka, która wymaga skupienia. Rozstanie z frontmanem grupy Blindead Patrykiem Zwolińskim, przyniosło zmiany w postaci nowego wokalisty Piotra Piezy z którym to jesienią 2016 roku zespół wydał krążek pod tytułem "Ascension". Nowy wokalista, nowa płyta i nowa, odmieniona energia.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Blindead.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl