Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bleib Modern & Aviaries - koncert

Bleib Modern & Aviaries - koncert
 
Album oscyluje brzmieniowo pomiędzy post-punk’iem, noise i shoegaze, został bardzo dobrze odebrany, tak w kraju, jak i za jego granicami.
gdzie?Klub Muzyczny Liverpool
Świdnicka 37, 50-029 Wrocław
kiedy?22 października 2017 od 20:00
za ile?20 zł

Muzyczny Klub, pod nazwą Liverpool, a także Sound Mine bardzo serdecznie zapraszają Państwa na niezwykły koncert zespołu Bleib Modern -Only; Lovers; Win; Separately-

To będzie najprawdziwszy atak dźwiękowy na służbie nędznej wrażliwości oraz tętniących hymnów shoegaze’owych. Po latach występów na kontynencie europejskim, formacja zrobiła sobie przerwę, żeby nabrać sił oraz wypocząć, a później nagrać najbardziej dojrzałą płytę, która nosi tytuł: "Antagonism". Właśnie z materiałem z tego albumu pojawią się w mieście Wrocław.

Aviaries - ich debiut przypadł na rok 2016, kiedy to wydali płytę, noszącą tytuł "Aviaries". Płyta wydana została dzięki Requiem Records album. Album oscyluje brzmieniowo pomiędzy post-punk’iem, noise i shoegaze, został bardzo dobrze odebrany, tak w kraju, jak i za jego granicami. Koncert w mieście Wrocław zaprezentuje Państwu ich nowy materiał.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Na występ zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 22-go października 2017 roku, do Klubu Muzycznego Liverpool, znajdującego się przy ulicy Świdnickiej 37. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a wstęp na nie kosztuje 20 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl