Black Stone Cherry - koncert
Black Stone Cherry jest formacją założoną w Kentucky. Tam muzycy szkolili swe umiejętności gitarowe pod czujnymi oczami swoich rodzin, którym nigdy obca nie była muzyka
Gdzie?
Klub Proxima w Warszawie
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Kiedy?
12 czerwca 2018 od 20:00
Za ile?
89 zł
Organizator
Agencja Artystyczna "Go Ahead" w Poznaniu

Black Stone Cherry zagra dwa koncerty w naszym kraju! Formacja pojawi się już 12-go czerwca 2018 roku w Proximie - Warszawa, a także 13-go czerwca 2018 roku w Klubie u Bazyla, Poznań. Grupa Black Stone Cherry w ubiegłym roku, 29-go września wydała EP-kę, noszącą tytuł: „Back to Blues”, na której znalazły się covery piosenek, między innymi: Muddy Waters. Zespół zapowiada, iż muzyka z tej płyty będzie miała ogromny wpływ na album, który swoją premierę ma mieć w tym roku!

Black Stone Cherry jest formacją założoną w Kentucky. Tam muzycy szkolili swe umiejętności gitarowe pod czujnymi oczami swoich rodzin, którym nigdy obca nie była muzyka. John Fred oraz Chris Robertson rozpoczęli razem tworzyć w czasach średniej szkoły, zaraz po tym dołączyli do nich Jon i Ben, aby w roku 2001 utworzyć zespół, który pozostał w niezmienionym składzie po dziś dzień. Po wydaniu swojej pierwszej EP-ki grupa Black Stone Cherry zagrała koncert dla tysiąca pięciuset osób w gimnastycznej sali swego liceum, debiutancka płyta nagrana została także w ich miejscowości rodzinnej. W roku 2007 zaraz po koncercie, który miał miejsce w londyńskiej Astorii ukazała się pierwsza płyta koncertowa formacji, zaś niedługo po tym muzycy zaczęli pracować nad kolejnym już krążkiem, pod tytułem: „Folklore and Superstition”, który został wydany nakładem Roadrunner Records. Mają na swym koncie występy głównie w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, gdzie między innymi występowali jako support przed zespołem Nickelback (Wembley Arena).

Na koncert zapraszamy Państwa serdecznie już 12-go czerwca 2018 roku, do warszawskiego Klubu Proxima, znajdującego się przy ulicy Żwirki i Wigury 99 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl