Black River - koncert
Po niezwykle entuzjastycznie przyjętym debiucie, z roku 2008, pod tytułem: „Black'n'Roll” nareszcie nadeszła pora na kolejną odsłonę zespołu Black River
Gdzie?
Stocznia Klub B90
Doki 1, 80-958 Gdańsk
Kiedy?
27 kwietnia 2019 od 19:00
Za ile?
40 zł

Black River wraca po przerwie od grania, trwającej kilka lat. Zespół Black River jest grupą, w której składzie znajdują się muzycy dobrze znani z zespołów, jak na przykład: BEHEMOTH!, Rootwater, Dimmu Borgir, Geisha Goner - Fanpage, Vesania, HUNTER, czy też NEOLITHIC.

Po przerwie trwającej kilka lat, która spowodowana była zdrowotnymi kłopotami wokalisty formacji - Maćka Taffa, wracają do aktywności koncertowej oraz wydawniczej. Po niezwykle entuzjastycznie przyjętym debiucie, z roku 2008, pod tytułem: „Black'n'Roll” nareszcie nadeszła pora na kolejną odsłonę zespołu, w postaci wydawnictwa pełnometrażowego, a także koncertów, których członkowie grupy nie mogą się wprost doczekać. W roku 2018, w listopadzie nadkładem wydawnictwa Mystic Prod ukazał się na rynku box trzy płytowy, który zawierał całą dyskografię wydaną do tej pory, pod tytułem: "Black Box".

Premiera trzeciego albumu zespołu Black River, posiada tytuł roboczy - "Black Punk" jest zaplanowana na rok 2019, na miesiąc kwiecień. Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 27-go kwietnia 2019 roku, do gdańskiego Klubu Stocznia B 90, znajdującego się przy ulicy Doki 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl