Bitamina - koncert
Sample, bity oraz słowa sklejone pozytywnymi emocjami, ponieważ Bitamina powstała z miłości skierowanej ku muzyce, a także z przyjaźni.
Gdzie?
Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków
Kiedy?
15 marca 2018 od 21:00
Za ile?
40 zł

Nadchodzą wiosenne porządki z zespołem Bitamina. Sample, bity oraz słowa sklejone pozytywnymi emocjami, ponieważ Bitamina powstała z miłości skierowanej ku muzyce, a także z przyjaźni. Można to usłyszeć w ich tekstach, jak również w produkcji bitowej. Wielką wrażliwość, z którą trafia do swoich fanów jest niezwykle zaskakująca, zaś wyśpiewywane emocje są odczuwane wręcz osobiście.

W roku 2005 podczas obozu aktorskiego Machulskich pokrzyżowały się drogi Amara oraz Mateusza, późniejszych założycieli zespołu Bitamina. Potem dołączył do nich Piotr. Bardzo aktywni oraz artystycznie uzdolnieni na przeróżnych polach, przypadli sobie od razu do gustu. Zupełnie im nie przeszkadza, iż Mateusz mieszka w Niemczech. Tam pracuje w charakterze aktora oraz reżysera, natomiast Piotr z Amarem sporo czasu poświęcają produkowaniu sera i warzyw ekologicznych.

Razem stworzyli kolektyw trwający po dziś dzień. Nie zważając na trendy oraz mody pracują nad muzyką. Pomimo, że jakoś szczególnie nie dbają o zaistnienia w mediach społecznościowych, ani o promocję, to wokoło zespołu utworzyła się i ciągle wzrasta grupa oddanych słuchaczy. Doceniają oni szczerość oraz wrażliwość, wobec których nie można przejść obojętnie. Pierwsza płyta Bitaminy, nosząca tytuł:"Listy Janusza" jest utrzymana w stylu hip-hopu eksperymentalnego, otarła się także o jazz, przepełniona słownymi grami pochodzącymi od Piotra Sibińskiego.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

W roku 2014 cyfrowo ukazała się płyta, pod tytułem: "Plac zabaw", która wywołała wielkie zamieszanie, a także zainteresowanie muzycznych dziennikarzy oraz ludzi ze środowiska. Reakcje pozytywne są dla chłopaków z formacji ogromną motywacją do dalszej pracy. Zatem powstał album instrumentalny, pt.: "C", na którym muzycy ukazują swój kunszt w stworzeniu połamanych oraz ciekawych bitów. Potrafią również zaskakiwać jazzowym klimatem i zaskoczyć niebywałymi samplami. Produkcją kolejną w wykonaniu Bitaminy jest "Kawalerka", równocześnie kontynująca "Plac zabaw". Płyta bardziej piosenkowa, która głównie opowiada o licznych potknięciach oraz o pierwszych krokach, które stawia się poza własne podwórko.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go marca 2018 roku, do krakowskiego Zet Pe Te. Zaczynamy o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 40 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl