Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BISZ & B.O.K - European Tour 2017 - Wrocław - koncert

BISZ & B.O.K - European Tour 2017 - Wrocław - koncert
 
Ich koncerty są muzyczną ucztą, w wykonaniu siedmioosobowej grupy.
gdzie?Sala Gotycka w Starym Klasztorze
Purkyniego J. E. 1, 50-150 Wrocław
kiedy?16 grudnia 2017 od 20:00
za ile?35 zł

Już tej jesieni BISZ i B.O.K wyruszyli w trasę koncertową po kontynencie europejskim. Na mapie tej trasy nie mogło zabraknąć także Wrocławia. Zatem fanów wrocławskich i nie tylko zapraszamy już 16-go grudnia do Gotyckiej Sali, znajdującej się w Starym Klasztorze. Startujemy o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 35 złotych.

W trakcie tej trasy koncertowej będziecie Państwo mogli usłyszeć przygotowany specjalnie z tej okazji set przekrojowy, który zawiera najlepiej znane oraz lubiane piosenki artystów. Zaczynając od pierwszych albumów formacji, przez kultowe streetsingle i utwory pochodzące ze złotej płyty, pt.: "Wilk Chodnikowy", kończąc na numerach pochodzących z "Labiryntu Babel", a także z nominowanej do nagrody Fryderyka płyty, noszącej tytuł: "Wilczy Humor". A wszystko to ułożone w energetyczny, mocny program, który zostanie zagrany w składzie instrumentalnym i pełnym.

Bisz jest raperem, jak również poetą i kulturoznawcą, a także autorem radiowych słuchowisk. Już od początków swojej drogi twórczej był on doceniany za teksty bardzo dojrzałe i przemyślane, także za dobór tematów, za zabawy słowem i łączenie ze sobą różnych muzycznych gatunków. Zdobył status Złotej Płyty za "Wilka Chodnikowego", a także tytuł Artysty Roku 2012 w magazynie "Aktivist". Album, pt.: "Labirynt Babel" był nagrywany wraz z zespołem macierzystym B.O.K, debiutował na miejscu pierwszym na liście sprzedażowej OLIS i doczekał się licznych ciepłych oraz pozytywnych recenzji. Ostatni album rapera, pt.: "Wilczy Humor" został nagrany razem z liderem grupy Pustki, czyli z Radkiem Łukasiewskim i dostał nominację do nagrody tegorocznej - Fryderyki.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Natomiast B.O.K - grupa ośmioosobowa złożona z muzyków, którzy są niewątpliwie indywidualistami, artystami, instrumentalistami, poruszającymi się w rozumianych bardzo szeroko granicach muzyki hip-hop. Jest to możliwie krótka charakterystyka tej grupy, której nie można łatwo zaszufladkować bądź przypisać do jakiegoś konkretniejszego muzycznego nurtu. Dzisiaj B.O.K to jedyny w kraju zespół hip-hopowy, który tak licznie i na stałe koncertuje oraz pracuje w dużym składzie instrumentalnym.

Ich koncerty są muzyczną ucztą, w wykonaniu siedmioosobowej grupy. Mają za sobą wyśmienite przyjęte na ważniejszych festiwalach, na przykład: Festiwal Off, Hip-Hop Kemp, Coke Live Festiwal, Slot Art Festiwal i Męskie Granie. Odbyli setki koncertów, tak w Polsce, jak i za zagranicą Poruszają się niezwykle sprawie po całym spektrum gatunkowym - to ich wizytówka. Zaczynając od muzyki bitowej, przechodząc do cięższych brzmień gitarowych i od motywów klasycznych na skrzypce, po jazzowe inspiracje.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl