Bimbry Tour! Las Melinas i 3City Stompers w Gdańsku - koncert

Bimbry Tour! Las Melinas i 3City Stompers w Gdańsku - koncert
Las Melinas są mieszanką różnych muzycznych stylów, jak na przykład: ska, rockandroll, swing, jak również rocksteady, czy skinhead reggae.
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
29 marca 2019 od 21:00

Bimbry Tour! jest mini trasą formacji Las Melinas. Przyłączycie się Państwo do naszej Trasy? Później będziecie mogli podzielić się z nami swymi przepisami, kiedy będziemy szaleć do muzyki, którą mamy zamiar zaserwować! Na trasie znajdują się miasta: Katowice, Żagań, Warszawa, Olsztyn oraz Gdańsk.

Las Melinas są mieszanką różnych muzycznych stylów, jak na przykład: ska, rockandroll, swing, jak również rocksteady, czy skinhead reggae. Formacja pochodzi z Trzebiela/Żar, a od 2010 roku mają na swoim koncie więcej niż dwieście koncertów, tak w kraju, jak i poza jego granicami. Dwie niezależne płyty wydane to namacalny, dotychczasowy dorobek grupy. W stu procentach D.I.Y. Od roku 2010 poszukują oni idealnego bimbru i mówią, że są już blisko, zaś trasa ta ma pozwolić odkrywać zupełnie nowe smaki rozkosznego trunku.

Biografia 3City Stompers: Do tej pory grali z: El Dupa, Coco Bongo, Las Melinas, Udrożnić Pisuar!, Vespa, Dr. Hackenbush, Moskwa, Pete True, Pancerne Rowery, SKAcowani, Qulturka, Ska Petarda, Apteka, czy CT-Tones.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W roku 2016 zagrali na festiwalu, o nazwie: Metropolia. Natomiast w roku 2017 wystąpili na Scenie Plaża w trakcie 14. Fląder Festiwal, zaś w listopadzie dali czasu na samym Gdańsk Ska Jamboree. A w roku 2018 wzięli udział w Rock na Bagnie Festiwal w Goniądzu. Grają również koncerty charytatywne, bo jeżeli tylko mogą pomagać, to robią to. Tak po prostu.

Na koncert zapraszamy Was bardzo serdecznie już 29-go marca 2019 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietnia 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl