Bike Planet Festiwal 2019
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa bardzo serdecznie na pierwszy w historii festiwal, pod nazwą: Bike Planet.
Gdzie?
Karpacz centrum miasta
Konstytucji 3 Maja 48, 58-540 Karpacz
Kiedy?
31 sierpnia 2019
Organizator
Miasto Karpacz

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa bardzo serdecznie na pierwszy w historii festiwal, pod nazwą: Bike Planet. W tym roku zarezerwujcie sobie cały weekend, ponieważ przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa dwa dni niezapomnianych atrakcji. W granicach naszego festiwalu, który odbędzie się w mieście Karpacz będzie miał miejsce lubiany i dobrze przez Was znany Townhill Race, a także Junior Race, Flybag, Zjazd bez łańcucha, Long jump i Best whip.

Dodatkowo w miasteczku, w którym odbędą się zawody znajdą Państwo namioty wystawowe należące do naszych partnerów, jak również strefę gastro i chillout oraz wiele atrakcji przeznaczonych dla kibiców, jak m.in.: zmagania w trzymaniu roweru uniesionego na czas, a także wymianę dętki również na czas, a wszystko to w towarzyszeniu doborowej muzyki. Wieczorem (sobota/niedziela) rozpalimy dla Państwa grille, a jak pójdzie wszystko dobrze spotkanie umili nam koncert.

Zapraszamy na największy festiwal dotyczący rowerów w mieście Karpacz już 31-go sierpnia 2019 roku, przy ulicy Konstytucji 3-go Maja 48. Czeka na Was zatem: Fly Bag, Kids Race, Townhill, Konkurencje dla uczestników oraz zjazd bez łańcucha. Zapraszamy serdecznie!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl