Biesiada Literacka z Michałem Fajbusiewiczem

Biesiada Literacka z Michałem Fajbusiewiczem
Człowiek orkiestra, miłośnik dobrej zabawy, dziecko szczęścia, wymagający szef, dziennikarz, zdyscyplinowany, ale także rozrywkowy.
Gdzie?
Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
Kiedy?
29 lutego 2020 od 12:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Agencja Artystyczna R&K NEHREBECCY

Literacka Biesiada z Michałem Fajbusiewiczem, twórcą legendarnego programu, pod tytułem: „997”, jaki przez wiele lat elektryzował cały kraj.

Człowiek orkiestra, miłośnik dobrej zabawy, dziecko szczęścia, wymagający szef, dziennikarz, zdyscyplinowany, ale także rozrywkowy. Opowiada o sobie samym szczerze, również o plusach oraz minusach bycia sławnym, o kulisach dziennikarskiej pracy i o swej przewrotnej naturze. Dziennikarz nie oszczędza TVP, a niedawno tam wrócił, ale na bardzo krótko. Na jego koncie całkiem sporo osiągnięć: mnóstwo programów, w jakich badał zagadkowe zbrodnie dziejące się przed laty, uczył także jak ustrzec się przed przestępcą, edukował - ze sławnymi aktorami - jak poradzić sobie z naciągaczami, aby nie wpaść w ich sidła, kilkaset dokumentalnych filmów, doświadczenia zdobyte w trakcie podróży, ponieważ objechał on niemalże całą kulę ziemską - tysiące fotografii, a w szczególności cykle portretów, a także życzliwość grona wiernych przyjaciół, chociaż należy tutaj przyznać, że lekko z nim nie mają, bo co chwila zastawia na nich pułapki.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 29-go lutego 2020 roku, do sopockiej Sopoteki, znajdującej się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Agencja Artystyczna R&K NEHREBECCY.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl