Biesiada Literacka z Krzysztofem Zanussim

Biesiada Literacka z Krzysztofem Zanussim
Wybitny filozof oraz artysta dzieli się swym spojrzeniem na cały współczesny świat. Będzie mówił o życiu jak o arcydziele, a do stworzenia którego jesteśmy powołani my wszyscy.
Gdzie?
Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
Kiedy?
6 października 2018 od 15:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Sopocka Biblioteka

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Literacką Biesiadę z Krzysztofem Zanussim.

Reżyser - Krzysztof Zanussi jest również scenarzystą, autorem książek oraz jednym z najwybitniejszych luminarzy kultury polskiej, doktorem Honoris Causa na Uniwersytetach w Opolu, Lublinie i Łodzi. Będą Państwo mogli porozmawiać z reżyserem, między innymi o powieści, pod tytułem: "Uczyń ze swojego życia Arcydzieło". Zanussi ma takie zdanie, że nie my powinniśmy osądzać życie innych ludzi, jednak właśnie nam przychodzi potem ocenić swoje życie i musimy zdać sobie sprawę, iż przyjdzie nam zrobić rachunek sumienia, co w swym życiu zrobiliśmy dobrze, co zaś źle.

Wybitny filozof oraz artysta dzieli się swym spojrzeniem na cały współczesny świat. Będzie mówił o życiu jak o arcydziele, a do stworzenia którego jesteśmy powołani my wszyscy. Porusza on, z wielką wirtuozerią ważne zagadnienia współczesnej kultury, poza tym diagnozuje problemy ludzi żyjących w XXI wieku oraz stara się zmierzyć z tematami, jak naprawdę żyć, a nie tylko przeżyć. A wszystko to artysta przeplata barwnymi historiami, które wydarzyły się na wyprawach po świecie, a także zaskakującymi sytuacjami, które działy się na planie filmowym.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zapraszamy Państwa zatem bardzo serdecznie już 6-go października 2018 roku, do Sopoteki (miasto Sopot, ulica Tadeusza Kościuszki 14). Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpocznie się o godzinie 15:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl