Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Biesiada Literacka z Adrianną Godlewską-Młynarską

Biesiada Literacka z Adrianną Godlewską-Młynarską
 
Jednak pozostały teksty niezapomniane oraz legenda tłumacza, poety i autora słów największych przebojów polskich
gdzie?Sopoteka
Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot
kiedy?14 września 2017 od 18:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSopocka Biblioteka

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do Sopoteki, gdzie odbędzie się Literacka Biesiada, na której wystąpi Adrianna Godlewska-Młynarska. Nikomu pewnie nie potrzeba przedstawiać Wojciecha Młynarskiego. Wielka postać kultury polskiej, której z pewnością strasznie będzie nam brakowało. Jednak pozostały teksty niezapomniane oraz legenda tłumacza, poety i autora słów największych przebojów polskich w wykonaniu, między innymi: Skaldów - "Prześliczna wiolonczelistka", "Ktoś mnie pokochał"; Edyty Geppert i jej "Och, życie kocham cię nad życie"; Andrzeja Zauchy i słynnego "Bądź moim natchnieniem" oraz wielu innych, ponieważ zbiór tekstów Wojciecha Młynarskiego liczy sobie więcej niż trzy tysiące utworów.

Każdy z poetów słowa posiada swą muzę. Muzą zaś Młynarskiego była towarzyszka życia i żona, matka trojga jego dzieci oraz akuszerka licznych tekstów poety artysty - Adrianna Godlewska-Młynarska. To autorka książki, pod tytułem: "Jestem, po prosu jestem". Księgarskie półki już za chwilę zaszczyci nowy tytuł, a mianowicie: "Od oddechu do oddechu". Książka poświęcona jest twórczości artysty.

Zapraszamy Państwa na spotkanie z najbliższą osobą sercu Młynarskiego, z pewnością uzupełni Wam obraz artysty, uważnego obserwatora, twórcy. Spotkanie odbędzie się już 14 września 2017 roku, od godziny 18:00.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl