Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Bieriozka

Bieriozka
 
Bieriozka to widowisko jedyne w swoim rodzaju. W opinii jednego z nowojorskich krytyków śpiew i taniec zespołu to poezja i balsam dla duszy.
gdzie?ICE Kraków Congress Centre
Marii Konopnickiej 17, 30-302 Kraków
kiedy?5 listopada 2017 od 15:00
za ile?150 zł

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jedyny w swoim rodzaju, magiczny wieczór z formacją Bieriozka. 5 listopada w Krakowie, w Centrum kongresowym ICE zapowiada się nietuzinkowy pokaz piękna kobiecego, wdzięku, śpiewu i muzyki. Niepowtarzalne wrażenia, gwarantowane!

Rosyjskie tancerki obdarzone przecudną urodą przy akompaniamencie śpiewu i muzyki - to robi niepowtarzalne, spektakularne wrażenie. Każdy widz, który miał okazję zobaczyć przedstawienie z pewnością zachowa wspomnienia na wiele lat. Tancerki kreślą tańcem niezwykłe sceniczne formy. Ich najmocniejszą stroną jest trudna sztuka perfekcyjnych tańców w korowodzie. Spektakl to doskonały pomysł na spędzenie czasu z najbliższymi. Warto obejrzeć widowisko wspólnie z przyjaciółmi lub znajomymi. To również doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent.

Bieriozka to widowisko jedyne w swoim rodzaju. W opinii jednego z nowojorskich krytyków śpiew i taniec zespołu to poezja i balsam dla duszy. Artystyczny fenomen baletu oparty jest na niezwykle trudnej umiejętności tańca w korowodzie. Towarzyszą mu bardzo skomplikowane układy choreograficzne. Całości dopełniają przepiękne stroje staroruskiej kultury, a całość sprawia wrażenie jakby artyści płynęli po scenie, a nie tańczyli.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Artyści tworzący Bieriozkę zdobyli doświadczenie w legendarnym Chórze Aleksandrowa oraz w formacji Red Star. Balet Bieriozka to niezwykła harmonia tańca i muzyki podkreślona wyjątkową urodą oraz talentem artystów. Na scenie zwykle pojawia się sześćdziesięciu artystów. Formacja Bieriozka nagrodzona została Złotym Medalem Pokoju, który otrzymała za rozpowszechnianie kultury na całym globie.

Artyści występowali już niemal na całym świecie. Bieriozka tańczył na wszystkich najistotniejszych i wszystkich największych scenach koncertowych rozsianych po całym świecie. Zawsze wzbudzają zachwyt oraz podziw publiczności. Osoby prowadzące zespół przez lata wypracowały wspaniałą choreografię. Wyróżnia ich bogactwo i osobliwy charakter kultury rosyjskiej i jednocześnie odwaga, lekkość i skromność. Serdecznie zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl