Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BiegamBoLubię we Wrocławiu

BiegamBoLubię we Wrocławiu
 
W czasie zajęć, prócz biegowych treningów, wykonywane będą różne sprawnościowe ćwiczenia, a także koordynacyjne i gimnastyczne.
gdzie?Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
kiedy?30 września 2017 od 09:30
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Wychowanie przez Sport

Bieganie jest najprostszą formą ruchową. Jesteśmy święcie przekonani, iż ten właśnie typ zmęczenia w dobrej dawce jest jak najbardziej korzystny dla fizycznego i psychicznego zdrowia. Już od dzieciństwa po koniec świata. Wiemy również, że fizyczna aktywność może przyczynić się do kształtowania charakteru, do tego aby powielać zdrowe nawyki oraz jest ona podstawą życia w zgodzie ze sobą. Zacznijmy jednak od najprostszej rzeczy: bieganie powinno sprawić nam wielką przyjemność. Uważamy więc, że ludzie są podzieleni na biegających oraz na tych, którzy nie wiedzą jeszcze, że pragną biegać. Nasza fundacja ma misję, którą jest dotarcie do tych ludzi oraz przekonanie ich, że trzeba zacząć biegać.

Dzisiaj w granicach akcji, pod nazwą BiegamBoLubię regularnie się spotykamy na stadionach w więcej niż osiemdziesięciu lokalizacjach w całym kraju - od Warszawy po piękne mazurskie Wydmy. Nasze spotkania mają miejsce w soboty bądź niedziele, od godziny 9:30 do 10:30, na lekkoatletycznych stadionach (w niektórych miastach zajęcia mają miejsce również w terminach dodatkowych). Wstęp na nasze zajęcia jest bezpłatny, natomiast prowadzą je wykwalifikowani trenerzy lekkoatletyki.

W czasie zajęć, prócz biegowych treningów, wykonywane będą różne sprawnościowe ćwiczenia, a także koordynacyjne i gimnastyczne. Program naszych zajęć dostosowany jest do uczestników oraz nastawiony na osoby posiadające różne poziomy zaawansowania. Stawiamy nacisk przede wszystkim na początkujących biegaczy. BiegamBoLubię odbywa się w okresie od pierwszego kwietnia roku 2017 do piątego listopada tego roku.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Wrocławski Stadion AWF, znajdujący się przy alei Ignacego J. Paderewskiego 35, w sobotę, od godziny 9:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl