Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BiegamBoLubię we Wrocławiu

BiegamBoLubię we Wrocławiu
 
Najłatwiej zacząć od rzeczy najprostszych... Bieganie musi sprawić biegającym ogromną przyjemność. Inaczej nie ma to sensu...
gdzie?Stadion lekkoatletyczny AWF Wrocław
Aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
kiedy?13 maja 2017 od 09:30
za ile?bezpłatnie
organizatorFundacja Wychowanie przez Sport

Bieganie jest najprostszą formą ruchu. Fundacja Wychowanie przez Sport wierzy, że zmęczenie w konsekwencji biegania, serwowane w odpowiednich dawkach jest korzystne dla zdrowia fizycznego oraz psychicznego człowieka. Dotyczy to kondycji maluchów, tych nieco starszych oraz samych zacnych seniorów.

Wiadomo nie od dziś, że aktywność fizyczna potrafi kształtować charakter oraz zdrowe nawyki. To oczywiście podstawa dobrego życia. Najłatwiej zacząć od rzeczy najprostszych... Bieganie musi sprawić biegającym ogromną przyjemność. Inaczej nie ma to sensu... Dlatego powszechnie uważa się, że ludzi podzielić można na tych, którzy uprawiają biegi i tych, którzy dotychczas nie odkryli, że pragną biegać i że w ogóle potrafią. Misja Fundacji Wychowanie przez Sport jest wyraźnie określona. Należy dotrzeć do jak najszerszego grona malkontentów i przekonać ich do myśli, że biegać należy.

Aktualnie, akcja BiegamBoLubię zrzesza biegaczy, którzy spotykają się systematycznie na stadionach umiejscowionych w ponad osiemdziesięciu lokalizacjach na terenie całej Polski – od statecznej Warszawy po czarujące mazurskie Wydminy. Spotkania odbywają się cyklicznie w każdą sobotę i prawie każdą niedzielę.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Zapraszamy w godzinach od 9:30 do 10:30. Czekamy na stadionach lekkoatletycznych. Pewne lokalizacje wymagają odrębnych ustaleń, dlatego prosimy o śledzenie terminów na naszych stronach. Atutem zajęć jest możliwość powszechnego dostępu, brak opłat oraz opieka wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki.

W trakcie zajęć, oprócz biegowych treningów, wykonuje się różnorodne ćwiczenia ogólnosprawnościowe, gimnastyczne oraz koordynacyjne. Program zajęć dostosowany został do poziomu uczestników i nastawiony jest na sportowców, którzy reprezentują różny poziom zaawansowania. Szczególnie serdecznie zapraszamy początkujących sportowców.

BiegamBoLubię w terminie od 1 IV 2017 aż do 5 XI 2017 odbywać się będzie na Stadionie lekkoatletycznym AWF we Wrocławiu, który mieści się przy alei Ignacego J. Paderewskiego 35. Każda sobota 9:30. Serdecznie zapraszamy! Do biegu, gotowi......

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl