Bieg Przez Most 2019
Tym, którym starczy sił, damy możliwość powalczenia o zdobycie tytułu "najszybszy biegacz na odcinku specjalnym".
Gdzie?
Galeria Północna
Światowida 17, 03-144 Warszawa
Kiedy?
22 września 2019 od 11:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Urząd Dzielnicy Białołęka

Przed nami już siódma odsłona wielkiej imprezy sportowej o nazwie "Bieg przez Most"! W jej ramach do rywalizacji stanie 1000 biegaczy. Już 22.09 biegacze zmagać się będą z 10-cio kilometrową, szybką trasą. Jednakże ta edycja będzie wyglądała nieco inaczej i nawet dla zawodowych biegaczy jest to czas na przyjęcie nowej taktyki, jeśli w głowie mają zwycięstwo. A zapewnił o tym Burmistrz Grzegorz Kuca. Dodał także, że w związku z nową trasą atest wydał także Polski Związek Lekkiej Atletyki. Gospodarz dzielnicy jest pewien, że na nowej trasie padnie niejedna "życiówka".

Do tej pory start oraz meta zlokalizowane były w Parku Picassa, jednakże ta edycja to zmiana w tej kwestii mianowicie start oraz meta znajdować będą się od strony ulicy Szafrańców przy Galerii Północnej u zbiegu z ulicą Trakt Nadwiślański. Również w tym samym miejscu zostanie postawione miasteczko biegowe.

Biegacze pobiegną ulicą Trakt Nadwiślański, kolejno Obrazkową do Świderskiej, dalej Mehoffera do Nowodworskiej i do Odkrytej. Pierwszym sprawdzianem formy biegaczy będzie podbieg od strony Białołęki na most. Tym, którym starczy sił, damy możliwość powalczenia o zdobycie tytułu "najszybszy biegacz na odcinku specjalnym". O klasyfikacji zadecyduje czas netto. Opodal ulicy Farysa biegacze zawrócą i jeszcze raz podejmą próbę zmierzenia się z podbiegiem (strona Bielan). Następnie zostaje tylko prosta, długa droga do samej mety.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Czasowy limit na ukończenie tej trasy to półtorej godziny. Każdy z zawodników, który przekroczy metę otrzyma medal, napój oraz kupon do zrealizowania celem spożycia posiłku regeneracyjnego.

Zapraszamy serdecznie już 22 września 2019 roku o godzinie 11.00!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl