Bieg Mikołajów
Z okazji kolejnej edycji Biegu Mikołajów zostanie przygotowana specjalna trasa biegnąca przez całe miasto, która będzie mierzyła dziesięć kilometrów.
Gdzie?
Centralny Ośrodek Sportu - Centrum Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem
B. Czecha 1, 34-500 Zakopane
Kiedy?
4 grudnia 2016 od 10:00 do 16:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje w Centrum Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem przy ul. B. Czecha 1 Bieg Mikołajów.

Bieg zacznie się na Placu Niepodległości, a zakończy przy Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Program obejmuje: o godzinie 10:00 bieg dla dzieci i młodzieży - COS w Zakopanem, o godz. 11:00 rozgrzewkę przez biegiem COS Zakopane, o godz. 11:30 transport uczestników na start, o godz. 12:00 początek biegu z Placu Niepodległości, o godzinie 14:30 sceniczne atrakcje i rozdanie nagród, o 16:00 koniec imprezy.

Z okazji kolejnej edycji Biegu Mikołajów zostanie przygotowana specjalna trasa biegnąca przez całe miasto, która będzie mierzyła dziesięć kilometrów. Nie trzeba jednak przebiec całej trasy, by przebieżka została zaliczona. Wystarczy jednokrotnie okrążyć tor, aby zostać sklasyfikowanym. Jednakże organizatorzy zachęcają do przebiegnięcia jak najdłuższych odcinków, z racji tego, że każdy kilometr, który przebiegniecie, oznacza jedną złotówkę na szczytny cel.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Ideą biegu jest przebiegnięcie jak największej ilości kilometrów w zamian za złotówki, które będą przeznaczone na cele charytatywne. Mikołajowy Bieg można przyjąć za wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim. Edycja biegu z zeszłego roku, odbywająca się na terenie czterech polskich miast, zainspirowała wszystkich do zorganizowania Biegu Mikołajów na szerszą skalę. Bieg ten jest wydarzeniem o wyjątkowym charakterze. Zachęcił całe rodziny do ruchu na świeżym powietrzu z korzyścią dla biegających oraz potrzebujących.

W tym roku ponownie zapraszamy wszystkich, którzy chcą miło i aktywnie spędzić czas i jednocześnie wesprzeć akcje charytatywne już 4 grudnia o godzinie 10:00 do COS w Zakopanem.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl