Bieg do Kotła Łomniczki
Trasa zawodów przebiega przez teren Karkonoskiego Parku Narodowego, zaś sama meta ma miejsce przy jednym z najciekawszych miejsc, znajdujących się w Karkonoszach
Gdzie?
przy wejściu na szlak czerwony im. M. Orłowicza
Olimpijska ., Karpacz
Kiedy?
6 października 2018 od 11:00 do 13:00
Organizator
Miasto Karpacz

Bieg, który odbywa się do Kotła Łomniczki, ma miejsce w granicach akcji ogólnopolskiej, pod hasłem: "Polska Biega" i jest to wydarzenie o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Już 6-go października 2018 roku, w sobotę wystartujemy, o godzinie 11:00. Natomiast biuro zawodów czynne będzie w godzinach od 10:00 do 11:00, przy ulicy Olimpijskiej, w mieście Karpacz, przy wejściu na czerwony szlak imienia M. Orłowicza.

Trasa zawodów przebiega przez teren Karkonoskiego Parku Narodowego, zaś sama meta ma miejsce przy jednym z najciekawszych miejsc, znajdujących się w Karkonoszach, czyli przy schronisku PTTK, zwanego "Nad Łomniczką". Trzy kilometrową trasę pokonać można maszerując, biegnąć, uprawiając nordic walking, czy nawet spacerując. Również nie ma ograniczeń wiekowych.

Głównym celem naszej imprezy jest popularyzowanie bieganie, w charakterze najprostszej formy ruchowej, a także aktywizacja mieszkańców, zintegrowanie środowiska biegaczy i promocja samego Karpacza jako serca Karkonoszy.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl