Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BezGwaru: Fabren Lehre Akustycznie - koncert

BezGwaru: Fabren Lehre Akustycznie - koncert
 
Album ten okazał się zresztą jednym z bardziej istotnych i ważnych akcentów trzypłytowego, jubileuszowego wydawnictwa, pod tytułem: "Trzy dekady".
gdzie?Studencki Klub Muzyczny Gwarek w Krakowie
Władysława Stanisława Reymonta 17, 30-072 Kraków
kiedy?12 października 2017 od 20:00

Formacja Fabren Lehre spędziła na scenie już trzydzieści lat. W roku 2017 pierwszy raz w swej historii postanowili zagrać serię koncertów, zwanych: "unplugged" w wybranych klubach w całej Polsce. Ten pomysł to naturalna konsekwencja ukazania się płyty właśnie akustycznej, w roku 2016, jesienią. Album ten okazał się zresztą jednym z bardziej istotnych i ważnych akcentów trzypłytowego, jubileuszowego wydawnictwa, pod tytułem: "Trzy dekady". Setlista więcej niż siedemdziesięcio minutowych koncertów jest złożona z ponad dwudziestu utworów w wersjach akustycznych.

Na scenie zagra najmniej siedem osób, natomiast w wybranych miastach pojawią się na niej także Goście dodatkowi, których zaproszą muzycy. Grupa przygotowuje się do koncertów z ogromną atencją i niezwykle skrupulatnie. Zapewniają swoich fanów, iż koncerty będą wyjątkowo magiczne. Muzycy z Płocka zapowiedzieli, że taka niecodzienna dla nich odsłona koncertowa, zagrana zostanie pierwszy i niestety ostatni raz, tak więc to jedyna taka okazja, żeby na żywo usłyszeć Fabren Lehre w wydaniu "unplugged". Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, do zobaczenia u Was w mieście!

Skład zespołu na akustycznych koncertach: Wojciech Wojda, który dla Was zaśpiewa oraz zajmuje się tekstami, Konrad Wojda zagra na gitarze, a także zaśpiewa w chórkach, Mariusz Kumala zagra na gitarze, Filip Grodzicki, który zagra na gitarze basowej, Gerard Klawe zagra na perkusji, Norbert Krzewski zajmie się perkusjonaliami, fujarkami, jak również zaśpiewa w chórkach, Agata Wojda zaśpiewa w chórkach oraz użyczy wokalu.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na najbliższy koncert FARBEN LEHRE zapraszamy już 12-go października 2017 roku, do krakowskiego Studenckiego Klubu Muzycznego Gwarek, znajdującego się przy ulicy Władysława Stanisława Reymonta 17. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl