Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

BEMY - Back On Tour 2017 - koncert

BEMY - Back On Tour 2017 - koncert
 
W roku 2015 zespół wystąpił na Festiwalu Springbreak, a także Letniej trasie dla Radia Zet.
gdzie?Wydział Remontowy
Pl. Solidarności 1, 80-958 Gdańsk
kiedy?24 listopada 2017 od 20:00
za ile?30 zł

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie zespół Bemy, który został założony przez dwóch braci: Elie i Mattia Rosinski. W roku 2013, w czerwcu wystąpili w Must Be The Music - popularnym programie telewizyjnym. Doszli do finału, w którym zdobyli zaszczytne drugie miejsce. W roku 2014, w maju doszli do półfinałów w eliminacjach Przystanku Woodstock, Jarocińskiego Festiwalu, a także grali na pierwszym w naszym kraju koncercie akustycznym w granicach projektu brytyjskiego Sofar Sounds.

W roku 2014, w maju przypadła im w udziale nagroda od Jury Festiwalu, pod nazwą Top Trendy. Zaś latem, tego samego roku zdobyli główną nagrodę na muzycznym festiwalu w Jarocinie, a w sierpniu zagrali na Woodstocku, na dużej scenie i wygrali eliminacje konkursowe zespołów. W roku 2015 zespół wystąpił na Festiwalu Springbreak, a także Letniej trasie dla Radia Zet.

Również w roku 2015 formacja podpisała kontrakt z Universal Music Polska, przystąpili wówczas do nagrywania płyty debiutanckiej, pod skrzydłami producenta wybitnego, jakim jest Bogdan Kondracki. W roku 2016, 22-go kwietnia miała miejsce premiera płyty, pod tytułem: "Grizzlin", na którym znalazło się jedenaście utworów śpiewanych po angielsku. Singlem, który promował album był: "Time".

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Na koncert zapraszamy 24-go listopada 2017 roku, do gdańskiego Wydziału Remontowego, znajdującego się przy Placu Solidarności 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl